Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Zielona Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe, 1 rok dośwaidczenia zawodowego, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, prawo jazdy kat. C+E, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków, produktów do posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kalisz (wielkopolskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

obsługa podnośnika, montaż i wymiana kół, sprawdzanie i ocena stopnia uszkodzenia danego przedmiotu, obsługa sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Pruszcz (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami chińskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - od 2 000 PLN

kontrola pracowników, ochrona na róznych obiektach
RAVEN J. M KRUK SP.J - 2016-11-17 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 12 PLN

WYKONYWANIE POMOCNICZYCH PRAC BUDOWLANYCH, REMONTOWYCH, DBAŁOŚĆ O NARZĘDZIA PRACY, PRZYGOTOWYWANIE MURARSKIEJ ZAPRAWY, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ, SPRZĄTANIE NA BUDOWIE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚCI OGÓLNOBUDOWLANE, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Dokładne sprawdzanie zamówienia nabywcy z punktu widzenia możliwości jego realizacji, prowadzenie ewidencji zamówień, ustalanie kolejności przesyłek, kompletowanie zamówień, sprawdzanie przygotowanej przesyłki pod wcgledem zgodności z zamówieniem, pakowanie zamówionego produktu i przygotowywanie go do wysyłki, prowadzenie dokumentacji wysyłki towaru, sporządzanie i ewidencja rachunków za przesłane towary. Wysyłanie ulotek, folderów zachęcających nabywców do dalszej współpracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Zamość (lubelskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szycie sukienek z dzianiny i tkaniny
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 750 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

FLORYSTA- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Wykonywanie dekoracji z kwiatów, roślin różnego typu, stylizacja wnętrz, obsługa klientów w kwiaciarni. Wymagania: kurs florystyczny, mile widziane doświadczenie.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Jarosław (podkarpackie)

PŁYTKARZ - do 1 850 PLN

kładzenie płytek
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Chorzów (śląskie)

STAŻ KELNER 1573 - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Świerczów (opolskie)

POMOCNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Praca przy obróbce drewna.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Ozorków (łódzkie)

ARCHIWISTA X2 - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

wybór stolika, udzialenie informacji o ofercie lokalu, przyjmowanie zamówień, nakrycie stołu, inkasowanie należności, rozliczanie się z pobranych potraw
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Chojnice (pomorskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Lipsko (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OPERATOR MASZYN - DRUKARNIA - 14 - 18 PLN

Obsługa ploterów solwentowych oraz UV, nadzór nad procesem drukowania, kontrola jakości wydruków, utrzymanie czystości i właściwego stanu technicznego urządzenia i jego otoczenia.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Siedlce (mazowieckie)

MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH (33PJ) - od 2 000 PLN

Montaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych typu rozdzielnice, inne urzadzenia elektrotechniczne. Pamkowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Otwock (mazowieckie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

Zgodnei z zawodem
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

TOKARZ - 1 850 - 1 900 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Nowe Gizewo (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

Spawanie Argonowe elekrodą woltamową
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Błonie (mazowieckie)

KROJCZY - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Ruda (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW MECHANICZNYCH - od 1 750 PLN

PP , uzp. PP
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Darłowo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa interesanta, biura, centrali, komputera i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Osielsko (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie produktu do zapakowania. Obsługa maszyn pakujących, opakowanie wyrobu, zabezpieczenie wyrobu i przygotowanie do magazynu wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Świerczynek (mazowieckie)

KOORDYNATOR BIURA - od 2 500 PLN

koordynacja i prowadzenie biura
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 11,4 PLN

sprzątanie pociągów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kraków (małopolskie)