Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Ruszków Pierwszy FIRMA HANDLOWA IMEX Łukasz Szafrański

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: 1 850 - 5 200 PLN

Zakres obowiązków: transport krajowy

Data publikacji: 2015-11-20

Lokalizacja: Ruszków Pierwszy (wielkopolskie)

Pracodawca: FIRMA HANDLOWA IMEX Łukasz Szafrański

KOLSKA 141, 62-604 Ruszków Pierwszy, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 5 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruszków Pierwszy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościelec

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 5 200 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Karta kierowcy (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWA IMEX Łukasz Szafrański

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Sienkiewicza 27, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.11.2015