Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Reńska Wieś PW Agro-Trans Jakub Chruściel

Miejsce pracy:
48-314 Reńska Wieś 44, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Transport zbóż i kruszywa ciągnikiem siodłowym z wywrotką na terenie kraju.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Reńska Wieś

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pakosławice

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 3

Nazwa pracodawcy: PW Agro-Trans Jakub Chruściel

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Adres pracodawcy:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: nyski

Gmina pracodawcy: Nysa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nysa

Ulica pracodawcy: Słowiańska

Numer budynku pracodawcy: 19

Nazwisko osoby zgłaszającej: Jakub Chruściel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.07.2016