Praca KIEROWCA - DOSTAWCA PIZZY Głogów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: dostawa posiłków do klientów restauracji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA - DOSTAWCA PIZZY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KURS PRAWA JAZDY B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Piaskowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie + CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Ulica pracodawcy: Piaskowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.11.2015

Podobne oferty pracy

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI - 997,4 PLN

prace pomocnicze przy wdrażaniu :nowych technologii, nowych produktów, prace pomocnicze związane z aktualizacją HACCP i jego nadzorem i jego przestrzeganiem
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Piaski (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie analiz rynku usług, przeprowadzanie badań rynku usług, budowanie oferty, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Rzeszów (podkarpackie)

ORGANOMISTRZ - 997,4 PLN

Budowa organów piszczałkowychOrganizowanie miejsca pracy. Przestrzeganie zasad i przepisów BHP, ppoż. i ochrony środowiskaSzkicowanie i czytanie rysunku technicznego lub obsługa programu typu CADObliczanie nośności elementów konstrukcyjnych i miejsca ustawienia organów w celu zaprojektowania ich konstrukcjiObliczanie zapotrzebowania i przepływu powietrza w celu zaprojektowania elementów systemu powietrznego oraz wentyli i przekroju otworów (np. wiatrownic)Obliczanie wszelkiego rodzaju dźwigni w organachProjektowanie instalacji elektrycznej w organachPrzygotowanie plastycznej wizualizacji prospektu organów w zależności od architektury pomieszczenia, celem wykonania projektu szafy organowejPrzedstawienie i zaproponowanie dyspozycji organów (ilość i rodzaje głosów) w zależności od wielkości pomieszczenia i sugerowanej estetyki brzmieniowejDostosowanie rodzajów menzur głosów organowych i obliczanie ich wg ustalonej dyspozycji i akustyki pomieszczeniaRozplanowanie w przestrzeni szafy organowej wszystkich elementów, w zależności od ustalonego systemu i wykonać projektWykonanie wg projektu poszczególnych elementów organów: wiatrownice, kontuar, elementy systemu powietrznego, elementy traktury, piszczałki, itd.Montowanie wg projektu szafy organowej, konstrukcji i wszystkich wykonanych elementówPodłączanie i regulowanie traktury w zależności od jej rodzajuMontowanie sukcesywnie, intonowanie szczegółowo i strojenie piszczałekWykonanie korekty całościowej intonacji i strojeniaNaprawianie i konserwowanie organówOrganizowanie miejsca pracy. Przestrzeganie zasad i przepisów BHP, ppoż. i ochrony środowiskaProwadzenie prac konserwatorskich zgodnie ze sztuką organmistrzowskąPlanowanie kolejności prac demontażowo-montażowych i konserwatorskichNaprawianie, konserwowanie i rekonstruowanie systemów powietrznychNaprawianie, konserwowanie i rekonstruowanie wiatrownicNaprawianie, konserwowanie i rekonstruowanie traktur organowychNaprawianie, konserwowanie i rekonstruowanie stołu gryNaprawianie, konserwowanie i rekonstruowanie głosów organowychRozróżnianie gatunków drewna, stopów organowych, skór, filców, itd. w celu przygotowania odpowiedniego materiałuRozróżnianie rodzajów łączenia ze sobą różnego rodzaju materiałów, a także procesu odwrotnego - w celu przygotowania odpowiedniej technologii naprawy i konserwacjiObsługa maszyn oraz posługiwanie się narzędziami do obróbki drewna i metaluPosługiwanie się specjalistycznymi narzędziami organmistrzowskimiOcenianie barwy i siły brzmienia głosów organowych w zależności od rodzaju ich budowy, akustyki pomieszczenia i estetyki brzmieniowej
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Głogusz (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK MECHANIKA MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

Pomocnik mechanika maszyn i urządzeń przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Góra (dolnośląskie)

KIEROWNIK ROBÓT - od 2 750 PLN

Prowadzenie prac ogrodniczych, dokumentacji dotyczącej realizacji inwestycji, zarządzanie organizacją pracy zespołów pracowników. Kontakty z zagranicznymi kontrahentami.
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Stary Sącz (małopolskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

nakładanie warstw tynkarskich na ściany i stropy budynków, nakładanie tynków suchych na ściany i stropy budynków, współpraca z kontrahentami ukraińskimi
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 000 PLN

poznanie sektora ubezpieczen, obsuga klienta, poczty, udział w szkoleniach
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Katowice (śląskie)

MONTER BRAM I BALUSTRAD - od 1 850 PLN

- montaż elementów metalowych (bramy, kraty, balustrady)
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Krosno (podkarpackie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

montowanie wszelkiego rodzaju kotłów, grzejników, pomp, wykonywanie instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Skoczów (śląskie)

PIZZERMEN-POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 11.00-23.00
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

ARCHITEKT IT - od 4 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W SKL. ZOOLOGICZNYM - od 1 850 PLN

praca w skl. zoologicznym
P.P.H.U. NORMI Sebastian Mirek - 2016-05-25 - Przedmoście (dolnośląskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

pomoc w sprawowaniu opieki nad uczestnikami ŚDS
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 2 000 PLN

Obróbka wstępna metalu
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 2 000 PLN

Opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Malbork (pomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie oraz remont nawierzchni z kostki, płyt kamiennych lub betonowych oraz innych materiałówWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, umiejetność układania nawierzchni brukowej
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Jarosław (podkarpackie)

ODLEWNIK WYROBÓW CERAMICZNYCH - od 1 850 PLN

przygotowywanie wyrobów w procesie produkcyjnym
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Szychowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA ( POLSKA , NIEMCY) - od 1 900 PLN

Kierowanie Pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym/krajowym wraz załadunkiem i rozładunkiem towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Borowina (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY/WULKANIZATOR - 1 850 - 2 500 PLN

Obsługa pojazdów mechanicznych w zakresie wymiany i wyważania kół, wymiana klocków hamulców, oleju silnikowego
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Ciechanów (mazowieckie)

POMOC MONTERA INSTALACJI - od 2 000 PLN

pomoc przy montażu instalacji do pomp Ciepła, łaczenie odwiertów wykonywanych pod pompy ciepła, dowóz materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Łagiewniki Nowe (łódzkie)

MURARZ - od 1 000 PLN

Prace murarskie i tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Łódź (łódzkie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Dbanie o porządek na serwisie, przyjmowanie sprzętu od klientów, przygotowanie sprzętu do wysyłki, instalowanie podstawowych programów, przyjmowanie wpłat od klientów, demontaż i montaż zestawów komputerowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Brzesko (małopolskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 750 PLN

przetwórstwo mięsa wieprzowego i wołowego, produkcja kiełbas i wędlin, rozbiór kurczaka
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)