Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Moczkowo LUX-TRANS Kamil Kaczmarczyk

Wiosenna 68, 74-320 Moczkowo, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Transport towarów na terenie Unii Europejskiej oraz krajów skandynawskich.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Moczkowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myśliborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Barlinek

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualne badania lekarskie i psychologiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Karta kierowcy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: LUX-TRANS Kamil Kaczmarczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie dla osób zarejestrowanych w PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: myśliborski

Gmina pracodawcy: Barlinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Moczkowo

Ulica pracodawcy: Wiosenna

Numer budynku pracodawcy: 68

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.08.2016