Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Kluczewo Szabat Stefania

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Przewóz towarów, drobne naprawy taboru.

Data publikacji: 2015-11-12

Lokalizacja: Kluczewo (zachodniopomorskie)

Pracodawca: Szabat Stefania

Gminna 7/2, 78-552 Kluczewo, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kluczewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czaplinek

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie.Umiejętność załadunku i rozładunku towarów, sporządzanie dokumentacji przewozowej.Uprawnienia : prawo jazdy kat. C+E.Doświadczenie zawodowe: min. 3 lata.Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Nazwa pracodawcy: Szabat Stefania

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowania

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Czaplinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kluczewo

Ulica pracodawcy: Gminna

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego