Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO C+E Kośmidry kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kośmidry, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: transport międzynarodowy przerzuty, 8 tyg. praca - 2 tyg. wolne, kierowca ciągnika siodłowego w celu perfekcyjnie wykonania usługi transportowej, dbałość o powierzony sprzęt, sprawdzenie i zabezpieczenie towaru, prawidłowe wypełnianie dokumentów transportowych, bezpieczna i ekonomiczna jazda, używanie języka ukraińskiego w mowie i piśmie; WYMAGANIA: 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowcy kat. C+E, badania lekarskie, psychotesty, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, biegła znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie; MIEJSCE PRACY: Unia Europejska z możliwością rozwinięcia się na Ukrainę

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kośmidry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubliniecki

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Sobieskiego 9, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: lubliniecki

Gmina pracodawcy: Lubliniec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubliniec

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego