Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Gniezno Top Trans S.C. Transport i Spedycja

Wola Skorzęcka 10 a, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Kierowca ciągnika siodłowego, może być osoba do przyuczenia, wynagrodzenie 5000 6000zł brutto, umowa na czas nieokreślony,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 5 000 - 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gniezno

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 5 000 - 6 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane prawo jazdy kat. C i E, może być osoba do przyuczenia,

Nazwa pracodawcy: Top Trans S.C. Transport i Spedycja

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt z pracodawcąKaniasty Dariusztel. 505 133 063email. top-trans2 (at) wp.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Wola Skorzęcka

Numer budynku pracodawcy: 10 a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 2 000 - 5 000 PLN

Przewóz towarów na terenie UE. 1 lub 2 tygodnie w trasie .
"Michalak Trans" Transport Drogowy i Spedycja, Bogdan Michalak - 2017-01-09 - Stary Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 3 900 - 4 200 PLN

transport indyków w plandekach
AVILOG POLSKA SP. z o.o. - 2017-03-29 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 958 PLN

Transport drogowy towaró, załadunek i rozładunek towaru,bieżąca obsługa auta, system pracy 6 tygodni na 2 tygodnie odpoczynku.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Żywiec (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 3 000 - 4 000 PLN

Kierowca tira. Praca na terenie kraju
KAZIMIERZ POLAŃSKI "POLAŃSKI" TRANSPORT-SPEDYCJA - 2017-03-02 - Powroźnik (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

transport międzynarodowy Polska-ANGLIA-Polska
KM-TRANS Kamil Banaszek - 2016-06-20 - Saminek (warmińsko-mazurskie)

PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

obsługa pras prasowalniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 4 000 PLN

przewóz rzeczy materiały sypkie, silosy
BARAN TRANSPORT SPEDYCJA - 2016-06-22 - Tenczynek (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 500 PLN

Przewóz towarów wg zleceń transportowych
Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe " Jędruś" Andrzej Mikulski - 2016-09-28 - Rajgród (podlaskie)

HYDRAULIK - od 2 200 PLN

montaż instalacji nawodnieniowych
PHU Ha - Dwa- O Gniezno Paweł Filipiak - 2016-07-11 - Gniezno (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

przedstawianie oferty firmy, wymagana komunikatywniość, kultura osobista, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie związane z pracą z ludźmi
"GREENPORT" Mazur Simoni Małgorzata Simoni Pilichowska Sylwia s.c. - 2016-07-29 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie paczek do wysyłki, prace magazynowe
IT PARTNER HUBERT KLIMCZAK - 2016-10-07 - Gniezno (wielkopolskie)

TELEMARKETER - od 925 PLN

telefoniczny kontakt z klientami posiadającymi tel.kom. i formami
Jakub Sroczyński "LEDNET" - 2016-10-11 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym Polska-Azja
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Biała Podlaska (lubelskie)

Prowadzenie pojazdu, bieżąca obsługa, nadzór nad załadunkiem o rozładunkiem towaru.
M.R LOGISTICS INTERNATIONAL TRANSPORT Marcel Roch - 2016-12-02 - Kleszczowa (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 5 500 PLN

Kierowca ciągnika siodłowegoTransport międzynarodowy (Polska-Rumunia)
Enterprise Katarzyna Głowacka - Peret - 2016-06-17 - Mielec (podkarpackie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie towarów,
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

przygotowanie opakowań do transportu, układanie części, prace administracyjne zlecone przez opiekuna, liczenie elementów produkowanych
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 12 PLN

Prace porządkowe oraz obsługa traktora na terenie obiektu.
DAKO Services Sp. z o.o - 2016-11-30 - Tychy (śląskie)

Kierowca ciągnika siodłowego - przewóz towarów na terenie Polski oraz na trasach międzynarodowych (Węgry, Chorwacja).Wymagane prawo jazdy kat. C+ E, świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy, karta kierowcy, doświadczenie w transporcie drogowym towarów.
Usługi Transportowe-Handel Tomasz Kocoń - 2017-01-25 - Nowy Sącz (małopolskie)

MLODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO - 2 000 - 3 000 PLN

sprzedaż rozwiązań telekomunikacyjnych oraz usług tworzenia stron internetowych, grafik, kampanii SEO i SEM (B2B). Nawiązywanie i utrzymywanie dlugotrwałych relacji. Inicjowanie kontaktu z klientem poprzez telefon oraz e-mail
CREANET Arkadiusz Suchy - 2016-10-04 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK TERENÓW ZIELENI - od 2 000 PLN

wg. wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Witkowo (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - 1 850 - 2 500 PLN

wg. wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Cielimowo (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

wysyłka korespondencji, archiwizacja, obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie pism, analiza wykazu nieruchomości
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Pomoc przy dekretacji dokumentów, pomoc przy wprowadzaniu danych, archiwizacja dokumentów, obsługa sprzętu biurowego
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Gniezno (wielkopolskie)

SZALECIARZ - 997,4 PLN

prace związane z obsługą szalet miejskich
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wysyłaka poczty, pomoc przy obsłudze interesantów, przygotowanie pism, archiwizacja dokumentów,
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 200 PLN