Praca KIEROWCA CE Golina Wielka Firma " Taurus " Henryk Kleiber

63-941 Golina Wielka 4A, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Wywóz pianki z Prusic. Miejsce wykonywania pracy Prusice.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Golina Wielka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bojanowo

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C/E

Nazwa pracodawcy: Firma " Taurus " Henryk Kleiber

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: rawicki

Gmina pracodawcy: Bojanowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golina Wielka

Numer budynku pracodawcy: 4A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym, zabezpieczenia mienia oraz nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem towaru, prowadzenie wymaganej dokumentacji (CMR, itp).
Dariusz Popiel Usługi Transportowe - 2016-04-01 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

PRZEWÓZ MATERIAŁÓW NA TERENIE KRAJÓW UE.
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MAREK DAPA - 2015-12-10 - Pawłowiczki (opolskie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

transport krajowy
TRANSPOL Łukasz Radziemski - 2016-04-01 - Kościelec (wielkopolskie)

SPAWACZ - 2 200 - 4 000 PLN

spawanie urządzeń ciśnieniowych, zdobycie uprawnień ponadpodstawowych dla metod MAG, TIG, spawanie zautomatyzowanego MAG oraz spawanie łukiem krytym
GAZOMET SP. Z O.O. - 2016-09-16 - Rawicz (wielkopolskie)

PRAKTYKANT W PLACÓWCE TERENOWEJ - SAM. REFERAT UBEZPIECZEŃ (KRUS) - nieodpłatny

- rejestrowanie spraw i wysyłanie korespondencji,- przygotowywanie pism urzędowych,- archiwizowanie dokumentacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną, rzeczowym wykazem akt oraz instrukcją archiwalną,
KRUS OR POZNAŃ - 2015-10-20 - Rawicz (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 750 PLN

Przewóz różnego rodzaju towarów w transporcie krajowym (w zalezności od zlecenia). Kurs na przewóz rzeczy.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Bralin (wielkopolskie)

ZGODNY ZE STANOWISKIEM
KOLEJOWE ROBOTY DROGOWE MIROSŁW GAWLIK - 2016-10-06 - Opoczno (łódzkie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 4 000 PLN

SEBASTIAN KONOPKA MAGRA - 2016-06-30 - Rawicz (wielkopolskie)

POMOC ELEKTRYKA - od 1 850 PLN

montaż instalacja i naprawa instalacji elektrycznych, układanie trasy kabli w kurnikach
FERMY DROBIU WOŹNIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-07 - Żylice (wielkopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych
Adam Niedźwiedź AUTO-BLACH - 2016-06-07 - Izbice (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - 7 000 - 8 000 PLN

jw.
KUBIAK ENTERPRISE - MICHAŁ KUBIAK - 2016-09-05 - Warszawa (mazowieckie)

Przewóz rzeczy różnych na terenie kraju.
Warsztat Ślusarski, Transport Krajowy i Międzynarodowy - 2016-01-28 - Płock (mazowieckie)

KURIER KIEROWCA - od 1 850 PLN

Kurier kierowca
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Rawicz (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 6 000 PLN

kierowca samochodu cężarowego - obszar UE
MACIEJ MAIK FIRMA PRZEWOZOWA "MAIK" - 2016-02-29 - Sieroszewice (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Miejska Górka (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 5 000 PLN

KIEROWCA C+E TRASY MIĘDZYNARODOWE UE
FIRMA TRANSPORTOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNA KAMIŃSKI KAMIŃSKA URSZULA - 2016-09-26 - Żyraków (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 1 950 PLN

Prowadzenie pojazdu, aktywność przy ładunkach i rozładunkach, utrzymanie czystości pojazdu
MAT-POL Mateusz Szyczewski - 2016-03-04 - Władysławowo (pomorskie)

wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, doświadczenie wymagane, wyjazdy na cały tydzień - teren kraju, wynagrodzenie + premie
"HURT-KAROL" KAROL MATUSZAK - 2016-03-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - do 5 300 PLN

transport produktów żywnościowych
Transport Drogowy PAM WIT Marian Witkowski - 2016-09-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Transport międzynarodowy
"TOMTRANS" Usługi Transportowe T. Kowalski w Pucku - 2016-09-02 - Puck (pomorskie)

KIEROWCA C+E - 2 500 - 7 000 PLN

Przewóz towarów na terenie UE i w kraju
Usługowy Przewóz Towarów Józef Grzegółka - 2016-04-14 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK MROŹNI SKŁADOWEJ - od 1 850 PLN

nadzór nad mroźnią składową, pozyskiwanie nowych klientów, rozliczanie dostawców
P.P.U. "KOPPOL" SP. Z O.O. - 2016-04-04 - Miejska Górka (wielkopolskie)

MAGAZYNIER-LOGISTYK - STAŻ - 997,4 PLN

odbiór i wydawanie towarów, logistyczne sporządzanie kolejności dostaw na danej trasie, analiza opłacalności dostaw do poszczególnych odbiorców, sporządzanie dokumentacji obowiązującej w ramach przyjętych zasad HACCP
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Łaszczyn (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 5 500 PLN

przewóz materiałów: stal itp.; doświadczenie mile widziane
P.T.H.U."REWOL" - WALDEMAR KAMPA - ROZMIERZ - 2016-03-16 - Rozmierz (opolskie)

Transport towarów na terenie Polski.
"HERPAL" KAZIMIERZ DUDZIC W GŁUCHOWIE - 2016-04-14 - Głuchów (podkarpackie)

Kierowca w transporcie międzynarodowym.
Międzynarodowy Transport Samochodowy Gerard Kaczmarczyk - 2016-09-15 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa sklepu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Gołaszyn (wielkopolskie)

KIEROWCA CE - 3 200 - 3 300 PLN

przewóz towaru na terenie kraju.
"DROBEX - AGRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-13 - Makowiska (kujawsko-pomorskie)