Praca KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO Wólka Świątkowa FUH DARKOP Dariusz Gołęgowski

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prace ziemne, drogowe z wykorzystaniem ciągnika

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Wólka Świątkowa (lubelskie)

Pracodawca: FUH DARKOP Dariusz Gołęgowski

21-400 Wólka Świątkowa 69B, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wólka Świątkowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy T

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prawo jazdy kat. B i prawo jazdy kat. T, umiejetność jazdy na traktorze

Nazwa pracodawcy: FUH DARKOP Dariusz Gołęgowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wólka Świątkowa

Numer budynku pracodawcy: 69B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego

Podobne oferty pracy

BETONIARZ - od 2 000 PLN

prace budowlane, wymagane doświadczenie, praca w Poznaniu, pracodawca zapewnia dojazd
USŁUGI BUDOWLANE Stefan Kowalski - 2016-02-11 - Poznań (lubelskie)

CIEŚLA-BETONIARZ - do 1 850 PLN

wykonywanie szalunków systemowych wraz z betonowaniem
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Zastawie (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 950 PLN

transport towaru w transporcie międzynarodowym, załadunek, rozładunek, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Łuków (lubelskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ, zapoznanie z warunkami pracy,obsługa bieżących klientów, nauka ubsługi kasy fiskalnej, robienie raportów dziennych i miesiecznych,zamawianie towaru, umawianie klientów na usługę, przygotowywanie narzędzie do wykonania usługi,dbanie o porządek w miejscu pracy, mycie samochodów, czyszczenie tapicerki, pranie dywanów
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 000 PLN

informowanie klientów o sposobie przygotowania pojazdu do mycia (domknięcie, drzwi, okien itp.);przemywanie szczotką kół i trudno dostępnych miejsc pojazdu; podprowadzenie samochodu pod maszynę przez instruowanie kierowcy, w którym miejscu ma ustawić samochód przed myciem; uruchamianie wybranego przez kierowcę programu mycia; kontrolowanie przebiegu procesu mycia samochodu; bieżące uzupełnianie płynów w maszynie myjącej; dbanie o porządek w miejscu pracy; przyjmowanie należności za mycie i wystawianie rachunków, obsługa kasy fiskalnej;pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej, pranie dywanów;
Komis Telefonów Komórkowych Magdalena Gomoła - 2017-09-29 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

rozwożenie towarów na terenie powiatu łukowskiego
"IKAR" WOŁCZ ROBERT I WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW SPÓŁKA JAWNA - 2015-12-21 - Huta-Dąbrowa (lubelskie)

KONSTRUKTOR MASZYN - od 2 500 PLN

konstruowanie maszyn, tworzenie dokumentacji technicznej.
PROTECHNIKA ŁUKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-26 - Łuków (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami BHP o p.p.ż, sprawdzanie terminów ważności, zabezpieczanie surowcó i wyrobów gotowych, mycie naczyń, przygotowywanie półproduktów, pomoc przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2017-09-04 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn rolniczych, wykonywanie oprysków, sianie, oranie, wykonywanie innych prac polowych
Gospodarstwo Rolne Anna Klimaszewska - 2016-10-13 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - do 2 400 PLN

sprzedaz inetrnetowa branża motoryzacyjna
Waldemar NiebrzegowskiTIR-Partner - 2015-12-21 - Łuków (lubelskie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej,naprawianie, rozbieranie, wykańczanie nawierzchni brukowej
GARDENBRUK Kamil Klębowski - 2016-03-03 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż artykułów spożyczych, obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów, zapewnienie i przestrzeganie warunków sanitarnych, dbanie o wizerunek sklepu oraz jakość obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Łuków (lubelskie)

OBUWNIK SZWACZ - od 1 850 PLN

szycie cholewek i manipulacja
Wyrób i Sprzedaż Obuwia Wasak Wojciech - 2016-10-13 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowych, drobne naprawy w trakcie trasy
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Gołaszyn (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - 1 850 - 6 000 PLN

przygotowanie samochodu i sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, nadzór nad prawidłowym rozmieszczeniem załadunku, przewóz towarów. Praca na terenie: Polski, Niemiec, Czech, Rosji
Usługi Transportowe Marzena Tomaszewska - 2016-05-17 - Kopina (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Jedlanka (lubelskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 15 PLN

roboty wykończeniowe ( tynkowanie, malowanie, gipsowanie, układanie glazury)
ARK-POL Arkadiusz Poliński - 2017-06-12 - Gręzówka (lubelskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

obsługa klienta, wydawanie kluczyków, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, składanie zamówień i przyjmowanie dostaw towarów, dbanie oestetyke i czystość miejsca pracy, sprzedaz karnetów, usług i produktów, sprawdzanie kontroli wejsć do klubu
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Łuków (lubelskie)

ROBOTNIK DROGOWY -BRUKARZ - od 11 PLN

Przygotowanie podłoża pod kostkę brukową, pomoc przy układaniu kostki brukowej i krawężnika.
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o. o. - 2016-06-16 - Łuków (lubelskie)

AGENT CELNY - od 2 500 PLN

dokonywanie zgłoszeń celnych w systemie ECS i NCTS
AGENCJA CELNA TIR TRANS Krzysztof Śledź - 2017-07-13 - Łuków (lubelskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

produkcja konstrukcji stalowych i ogrodzeń
JAROSŁAW JANIAK Firma Produkcyjna Usługowo Handlowa "JANIAK" - 2016-06-16 - Łuków (lubelskie)

SZLIFIERZ - 11 - 15 PLN

- Obsługa szlifierki manualnej- Kontrola jakości wykonywanych elementów - Wydajna praca zgodna z planem produkcji
Vivenge sp. z o.o. - 2015-11-10 - Gręzówka (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Przewóz towarów w transporcie miedzynarodowym na Wschód
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Żdżary (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych, obsługa klienta, wykładanie towaru na półki, wycena towarów
F.H.U.Rosek Marcin Rosa - 2016-08-30 - Stare Kobiałki (lubelskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Charakterystyka lub rodzaj wykonywanej pracy:1. Zapoznanie z zasadami, obowiązkami oraz prawami pracownika, jakie wiążą się z wykonywaniem pracy na stanowisku specjalisty ds. rachunkowości podatkowej w biurze rachunkowym. Poznanie wewnętrznego regulaminu Biura oraz instrukcji BHP na stanowisku pracy z komputerem, drukarką, kopiarką, faksem; przyswojenie informacji związanych z zachowaniem tajemnicy służbowej. Opanowanie zasad instrukcji obiegu dokumentów (metody przyjmowania dokumentów, ich właściwej klasyfikacji, przechowywania, oraz umiejętnego wykorzystywania w pracy). Obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej. Obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej. Obsługa kontaktów telefonicznych.2. Poznanie zasad obsługi i działania, a następnie praktyczne posługiwanie się programami komputerowymi wykorzystywanymi w Biurze. Opanowanie środowiska programu MS Windows oraz WF-KaPeR Komputerowa Księga Przychodów i Rozchodów i Ryczałt. Zapoznanie się z przepisami i wykładnia polskiego prawa podatkowego, a w dalszej kolejności wykorzystanie zdobytej teoretycznej wiedzy przy prowadzeniu dokumentacji podatkowej i księgowej sporządzaniu i klasyfikowaniu dokumentów księgowych, ewidencjonowaniu dokumentów do programów sporządzaniu i klasyfikowaniu dokumentów księgowych, ewidencjonowaniu dokumentów do programów i
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Łuków (lubelskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA PIEKARNII - do 4 000 PLN

nadzór nad zakładem piekarniczym
NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA - 2016-06-17 - Łuków (lubelskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

naprawa pojazdów
DM SERWIS Daniel Mościcki - 2016-12-14 - Łuków (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELIZABET Lendzion Elżbieta - 2017-04-12 - Stanin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, wschód, UE
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Stoczek Łukowski (lubelskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów na sali sprzedaży, dbanie o wygląd i ekspozycję towaru, weryfikacja terminów wazności, obsługa kasy fiskalnej
STOKROTKA Spółka z o.o. Lublin - 2017-03-24 - Łuków (lubelskie)