Praca KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO Kwidzyn DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Wynagrodzenie: od 2 150 PLN

Zakres obowiązków: obsługa ciągnika, przewóz towarów

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Kwidzyn (pomorskie)

Pracodawca: DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OGRODOWA 14, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 150 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 150 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Operator wózka widłowego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. C lub T lub B+E

Nazwa pracodawcy: DGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Ulica pracodawcy: OGRODOWA

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy:
Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015