Praca KIEROWCA C+E Szklarka Radnicka JEDNOSTKA WOJSKOWA 4229 WARSZTATY TECHNICZNE

66-023 Szklarka Radnicka, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.8

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 540 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +dodatek stażowy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szklarka Radnicka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krosno Odrzańskie

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 540 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C + E

Nazwa pracodawcy: JEDNOSTKA WOJSKOWA 4229 WARSZTATY TECHNICZNE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

POZNAŃSKA 58, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: POZNAŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 58

Profil działalności pracodawcy: JW

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - od 5 000 PLN

prawo jazdy kat. C+E, trasy krajowe
Usługi Ogólnobudowlane Anna Chleboś - 2016-09-09 - Granowiec (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
TARTAK Produkcja-Handel-Usługi M.Lisiński Osieczek - 2015-12-10 - Osieczek (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Rogi (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

Wg stanowiska, transport towarów krajowy
Usługi Transportowo Spedycyjne- Stelmach Wojciech Tymbark 102 - 2015-12-29 - Tymbark (małopolskie)

KIEROWCA - SPRZEDAWCA - od 2 416,56 PLN

sprzedaż odwoźna pieczywa w obrębie do 50 km od Krosna Odrzańskiego; pracodawca zapozna ze specyfiką pracy, nauczy obsługi kasy fiskalnej
PIEKARNIA-CUKIERNIA "NOWA" RAJMUND DRATWA - 2016-07-22 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO +HDS - od 2 500 PLN

Transport materiałów budowlanych- teren powiatu krośnieńskiego
BETONOL Sp. z o.o. - 2017-01-27 - Szczepańcowa (podkarpackie)

- ODBIÓR OD KLIENTÓW SUROWCÓW WTÓRNYCH, W TYM MAKULATURY, FOLII I TWORZYW SZTUCZNYCH
Metkom Sp. z o.o. - 2016-08-10 - Pogwizdów Nowy (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. BHP - 2 000 - 3 000 PLN

prowadzenie dokumentacji bhp;, szkoleń, zarządzanie srodkami ochrony osobistej; analiza zdarzeń potencjalnie wypadkowych; udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE SP Z O O - 2016-12-02 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

transport krajowy i międzynarodowy,doświadczenie zawodowe mile widziane, kontakt z pracodawcą tel. 884 949 333
SOCHOCKI ZDZISŁAW - 2016-10-25 - Sierpc (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

strzeżenie powierzonego mienia; wykonywanie obchodów; ochrona obiektu
RAVEN SP.Z.O.O - 2016-08-02 - Gubin (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

transport pojazdów
CANI-TRANS LOGISTIC Leszek Wojtczyk - 2015-11-04 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ DUDA - 2016-06-24 - Lipce Reymontowskie (łódzkie)

trasy międzynarodowewykształcenie bez znaczeniaprawo jazdy CEświadectwo kwalifikacjimile widziane doświadczenie i znajomość języka niemieckiego
"POLMOSTRÓW" SPÓŁKA Z ORGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-08 - Wysocko Wielkie (wielkopolskie)

transport krajowy
ROBAK TRANS Ewa Robak - 2016-03-01 - Bełchatów (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

Kierowca - przewóz towarów - transport krajowy i międzynarodowy.
NATI Monika Stefańska - 2016-03-02 - Władysławowo (warmińsko-mazurskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

budowa osiedla, bloków mieszkalnych na terenie Krakowa
TERMIT SP.Z.O.O - 2015-12-29 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 860 PLN

diagnostyka pojazdów samochodowych, konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych
AUTO KUMAN MARCIN WOJTKUMSKI - 2016-09-23 - Jaromirowice (lubuskie)

KSIĘGOWY - od 1 750 PLN

księgowanie, fakturowanie, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do urzędów
Dreisitz-design Sp. z o.o. - 2015-11-26 - Chociejów (lubuskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 12 PLN

-Praca przy budowie dróg
STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-21 - Trzciana (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 6 000 PLN

Transport międzynarodowy
SZPAK TRANSPORT I SPEDYCJA MACIEJ SZPAK - 2016-12-01 - Lębork (pomorskie)

wg stanowiska, praca na terenie UE
FHU "ALEX" Dariusz Wróbel - Limanowa - 2016-10-20 - Limanowa (małopolskie)

MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 12,5 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych (roboty kablowe, oswietleniowe) montaz urządzeń sn i nn napięcia
SINEVIA SP.Z.O.O. - 2016-07-25 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

Transport towarów na terenie UE (Praca: UE)
KAROL JUNCEWICZ USŁUGI TRANSPORTOWE - 2016-04-11 - Nietków (lubuskie)

Wykonywanie zadań kierowcy samochodu ciężarowego.
TRANS-BRUK Józef Bator Rzeszów - 2016-03-30 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA CE - od 4 000 PLN

transport międzynarodowy
Transport Towarów Andrzej Krupa - 2016-11-29 - Ostrołęka (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

- obsługa klienta na stacji paliw
"ED-WOJ" T.W. Szpakowscy spółka jawna STACJA PALIW Starosiedle - 2016-06-21 - Starosiedle (lubuskie)

transport drogowy towarów
K-TRANS - 2016-12-07 - Świętochłowice (śląskie)