Praca KIEROWCA C+E Siemianowice Śląskie PUMAR Sp. z o.o.

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Wyzwolenia 14, 41-103 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Przewóz towarów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siemianowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siemianowice Śląskie

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Siemianowice Śląskie

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia na przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: karta kierowcy na tachograf

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C + E

Nazwa pracodawcy: PUMAR Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Pn - Pt, Godziny : 8.00 - 15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Siemianowice Śląskie

Gmina pracodawcy: Siemianowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siemianowice Śląskie

Adres strony pracodawcy: www.ppupumar.pl

Ulica pracodawcy: Wyzwolenia

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: naprawa i konserwacja maszyn

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

przewóz rzeczy, materiałów sypkich
TOMASZ WARCHALA ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY "MAX-BUD 1" - 2016-12-29 - Świętochłowice (śląskie)

INŻYNIER - od 3 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRZEWÓZ TOWARÓW NA TRASIE NIEMCY, FRANCJA , POLSKABAZA POŁUPIN GM. DĄBIE; 1 WEEKEND W MIESIĄCU POZA DOMEM
FRANKLIN SP. Z.O.O. SP. KOMANDYTOWA - 2017-01-25 - Połupin (lubuskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sortowanie tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KIEROWCA C+E - 4 000 - 6 000 PLN

przewóz towarów
LFG TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-29 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 2 044 PLN

Prowadzenie pojazdu na terenie UE. Przewóz różnych towarów wg zleceń, m.in. spożywczych. Wyjazdy na okres 2 tyg.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kaniów (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 5 000 PLN

przewozy na trasie Polska-Włochy
FHU Gumułka Zbigniew - 2017-02-16 - Otola (śląskie)

MAJSTER BUDOWY - od 2 400 PLN

Dozór nad pracami budowlanymi - ocieplenia
Firma Ogólnobudowlana KARTEX Henryk Kardas - 2017-02-24 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KIEROWCA C+E - 4 000 - 5 000 PLN

Trasy międzynarodowe i krajowe, weekendy wolne, praca od poniedziałku do piątku
FIRMA "KAMILUX" KAMIL ŁUKOWIAK - 2016-08-12 - Piekary Śląskie (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 4 200 PLN

Transport na terenie całego kraju.
TRANSPORT-SPEDYCJA K. RADCZYC - 2016-05-10 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

przewóz materiałów budowlanych na terenie kraju
BUD MAR Materiały Instalacyjno Budowlane M i M Mazur s. c. Ożarów - 2017-01-16 - Ożarów (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

Transport krajowy i międzynarodowy - przewóz mebli. Wynagrodzenie do uzgodnienia
PPHU ARKOS AKADIUSZ PIETRUS - 2016-09-07 - Trębaczów (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

Transport materiałów sypkich. Kontakt tel. 603-956-533
Transport Drogowy Samochodem Ciężarowym - H.Tofil - 2016-06-27 - Górno (świętokrzyskie)

KIEROWCA CE - od 2 300 EUR

- dostarczanie artykułów spożywczych do dużych sklepów,- rejon 250km, codzienne powroty do miejsca zakwaterowania.- praca na dwie zmiany (dzienna/nocna) w systemie tygodniowym.
Brandt-Trans e.K. Waldemar Brandt Transporte - 2015-08-31 - Niemcy (Niemcy)

SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM. - od 2 600 PLN

Sprzedaż okularów i akcesoriów optycznych.
Optyk Hombek Jacek - 2016-04-06 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KIEROWNIK MONTAŻU STOLARKI ALUMINIOWEJ OTWOROWEJ I FASADOWEJ. - od 1 850 PLN

Organizacja, planowanie i kontrola montażu stolarki aluminiowej otworowej i fasadowej. Nadzór nad pracownikami i prawidłowościa procesów montażowych. Dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów. Spotkania z kierownictwem budów odnośnie ustaleń wykonawczych i odbiorów.
PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE "TONAL" SP. ZO.O. - 2016-10-12 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: KRAJ+ ZAGRANICA
KLIM-CAR FIRMA MACA MARIUSZ FIRMA TRANSPORTOWA MACA MARIUSZ - 2016-10-25 - Kozłów (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 6 000 PLN

TRANSPORT W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:UNIA EUROPEJSKA
"AUTO-MARKET" SPÓŁKA JAWNA JAROSŁAW HEBDA, LESZEK HEBDA - 2016-07-21 - Łęki Dolne (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 8 000 PLN

Przewóz silosem pasz (wapno granulowane)
Sklep Spożywczo- Przemysłowy, Serwis Komputerowy Iwona Ługowska - 2016-11-29 - Grabina (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

min. 5 lat doświadczenia na trasach międzynarodowych, prawo jazdy kat. C+E;wynagrodzenie do uzgodnienia
PPHU RUREX - 2016-10-13 - Mikstat (wielkopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

pomoc w pieczeniu pieczywa
Balviten Sp. z o.o. - 2017-03-10 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KIEROWCA CE - od 1 750 PLN

KIEROWANIE ZESTAWAMI POJAZDÓW, BIEŻĄCA OBSŁUGA TECHNICZNA POJAZDU, DROBNE NAPRAWY POJAZDU, WYJAZDY I DELEGACJE DO UE I POZOSTAŁYUCH PAŃSTW EUROPY WSCHODNIEJ;WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ KIEROWANIA ZESTAWAMI POJAZDÓW, PRAWO JAZDY KAT. C+E, KARTA KIEROWCY, KWALIFIKACJA WSTĘPNA, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 2 LATA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO I JĘZYKA NIEMIECKIEGO W STOPNIU DOBRYM
MAKTOM S MAKARCZUK J NOWAK SPÓŁKA JAWNA - 2015-11-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA C+E - 3 000 - 5 000 PLN

Kierowca kat. C+E i uprawnienia na przewóz rzeczy. (naczepa tzw. "firanka") Transport towarów - krajowy i zagraniczny.
PUH DEDAL SP. Z O.O. - 2016-03-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C+E - od 7 500 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
COMINTEL Piotr Babiak - 2017-01-13 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - 2 000 - 3 000 PLN

transport krajowy
IMA OSTROWSKI SPÓŁKA JAWNA - 2016-07-29 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 2 200 PLN

prawo jazdy kat. C+E, trasy krajowe
Dinopol Sp. z o.o. - 2016-03-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWANIE POJAZDAMI TYPU TIR + FIRANKA, TIR + WYWROTKA, CIĘŻAROWY Z HDS + PRZYCZEPA
Czarnikbud Sp. z o.o. - 2016-04-29 - Trzebownisko (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - 2 500 - 3 500 PLN

Kompletowanie dokumeńtów. Procesowanie wniosków. Uruchamianie kredytów. Obsługa posprzedażowa.
DAMIAN ŁĄCZYŃSKI FINANSE I INWESTYCJE - 2016-06-10 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PIEKARZ - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Siemianowice Śląskie (śląskie)