Praca KIEROWCA CE Poznań EM GROUP SP. Z O.O.

Teren Europy Zachodniej, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Kierowca pojazdu ciężarowego (ciągnik siodłowy + naczepa typu 13,6 "FIRAWA"). Ruch międzynarodowy, tury 2, 3 tygodniowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK ROSYJSKI

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK UKRAIŃSKI

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie - 5 lat

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziana dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego, znajomość rozporzadzenia 561/WE, ustawy o czasie pracy kierowców, konwencji AETR, umiejętność obsługi tachografu cyfrowego, cb radia,

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: EM GROUP SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

JASIELSKA 16, 60-476 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: aplikacje przesłać na e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: JASIELSKA

Numer budynku pracodawcy: 16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego