Praca KIEROWCA C+E Mikołów "LUDWIG" Międzynarodowy Transport Drogowy

Miejsce pracy:
43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie zawodu kierowcy, dbanie o tabor

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł brutto

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mikołów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mikołowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mikołów

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: niemiecki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zawodowe lub średnie dowolne, 3-5 lat na stanowisku kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E, angielski, niemiecki, ukraiński biegły.

Nazwa pracodawcy: "LUDWIG" Międzynarodowy Transport Drogowy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: mikołowski

Gmina pracodawcy: Mikołów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mikołów

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego