Praca KIEROWCA C+E Łukowe Trans-Drewno Wiesława Chmura

Miejsce pracy:
38-516 Łukowe 146, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łukowe

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zagórz

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 600 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. CE (wymagany staż - lata: 2)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Transport międzynarodowy - Sanok-Włochy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Trans-Drewno Wiesława Chmura

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: - prawo jazdy C+E

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Zagórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łukowe

Numer budynku pracodawcy: 146

Profil działalności pracodawcy: transport międzynarodowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.05.2016