Praca KIEROWCA C+E Kosobudy KALI - TRANS GRZEGORZ KALINIAK

Stanowisko: KIEROWCA C+E

Wynagrodzenie: 5 000 - 7 000 PLN

Zakres obowiązków: Zabezpieczanie oraz transport ładunków, ciągnik siodłowy z naczepą w transporcie międzynarodowym.

Data publikacji: 2017-06-13

Lokalizacja: Kosobudy (zachodniopomorskie)

Pracodawca: KALI - TRANS GRZEGORZ KALINIAK

78-520 Kosobudy 48B, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Zabezpieczanie oraz transport ładunków, ciągnik siodłowy z naczepą w transporcie międzynarodowym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 5 000 - 7 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kosobudy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Złocieniec

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 5 000 - 7 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Ładowność 95, karta do tachografu, ważne badania lekarskie.Umiejętność prowadzenia pojazdu ciężarowego z naczepą.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: KALI - TRANS GRZEGORZ KALINIAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Złocieniec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kosobudy

Numer budynku pracodawcy: 48B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego