Praca KIEROWCA C+E Legnica Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "SIGO" Swedura Marcin

DOLNY ŚLĄSK, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wg. stanowiska Miejsce wykonywania pracy teren Dolnego Śląska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Legnica

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Legnica

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe - 1 rok.

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "SIGO" Swedura Marcin

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Adres pracodawcy:
59-222 Miłkowice, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt e-mail: sigo (at) onet.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Kontakt e-mail: sigo (at) onet.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: legnicki

Gmina pracodawcy: Miłkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Miłkowice

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.01.2016