Praca KIEROWCA C+E + HDS Białystok PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE "HALS" Halina Korzyńska

Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 31/2, 15-111 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
załadunek i rozładunek sprzętów i materiałów budowlanych za pomocą żurawia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E + HDS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białystok

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: operator żurawi przenośnych - HDS

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE "HALS" Halina Korzyńska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. 502 590 930

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Adres strony pracodawcy: www.hals.com.pl

Ulica pracodawcy: Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 31

Profil działalności pracodawcy:
kasacja wszelkich pojazdów samochodowych oraz sprzedażą części używanych do samochodów osobowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego