Praca KIEROWCA C+E Czersk Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny Adamczyk Stanisław

Czereśniowa 13, 89-650 Czersk, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem ciężarowym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czersk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czersk

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C+E.138.2016.AK

Nazwa pracodawcy:
Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny Adamczyk Stanisław

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Czersk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czersk

Ulica pracodawcy: Czereśniowa

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy: transport

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

OPERATOR CAD - od 1 750 PLN

Prace w programie AutoCAD.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Topole (pomorskie)

PŁYTKARZ - od 1 850 PLN

układanie płytek, pozostałe roboty budowlane
Marcin Turzynski - 2016-08-05 - Brusy (pomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej
WIESŁAW HILDEBRANDT "BRANDBUD" - 2016-02-23 - Krojanty (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Praca biurowa, magazyn.
Firma Handlowo Usługowa ,,NATUR- BIOS" Adam Ostrycharz - 2016-03-16 - Chojnice (pomorskie)

KIEROWCA C+E - do 1 850 PLN

Transport towaru
P.P.H.U. "Elizabeth" - 2016-03-18 - Łęczyca (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-17 - Chojnice (pomorskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Brusy (pomorskie)

MURARZ-TYNKARZ* - od 1 850 PLN

Prace murarskie
PHU CER-BUD ZENON SZYNWELSKI - 2016-03-25 - Chojnice (pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Przewóz osób.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Brusy (pomorskie)

POMOC LABORATORYJNA - od 2 800 PLN

osoba do przyuczenia
Laboratorium Protetyczne Wiligała Alojzy - 2016-04-29 - Chojnice (pomorskie)

OPERATOR KOPARKI/BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

Obsługa koparki, nadzór nad pracownikami posługującymi się j. ukraińskim.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Chojnice (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Charzykowy (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe, 5 letnie doświadczenie, karta pojazdu, badania psychotechniczne. Transport międzynarodowy.
FIRMA USŁUGOWA ZYTA DŁUGOSZ - 2016-07-19 - Rybnik (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem.
FHU DORA Wacław Piechowski - 2017-01-03 - Chojnice (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 7 500 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
COMINTEL Piotr Babiak - 2017-01-13 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - 5 000 - 6 000 PLN

wyksz. bez znaczenia,umiejętność prowadzenia samochodów,mile widziane doświadczenie,
KS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- Agencja Pracy Tymczasowej - 2016-08-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - 3 000 - 5 000 PLN

Kierowca kat. C+E i uprawnienia na przewóz rzeczy. (naczepa tzw. "firanka") Transport towarów - krajowy i zagraniczny.
PUH DEDAL SP. Z O.O. - 2016-03-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C+E - od 2 100 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem TRASA: Kraje Unii EuropejskiejWynagrodzenie: 2100zł brutto + delegacja + dieta
Matrak M.A Łyczkowscy sp. j. - 2016-08-11 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju.
Usługi Ciężarowe-Transport Kamiński Marek - 2017-02-28 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 200 PLN

naprawa pojazdów samochodowych - wulkanizacja
Firma Handlowo-Usługowa "SPECJAL" s.c. Andrzej i Grzegorz Żalikowscy - 2016-11-14 - Czersk (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace fizyczne, obsługa maszyn stolarskich
"DREW-TRANS II" Zenon Wrzeszcz i wspólnicy spółka zo.o. - 2016-09-15 - Chojnice (pomorskie)

KIEROWCA CE - od 1 750 PLN

KIEROWANIE ZESTAWAMI POJAZDÓW, BIEŻĄCA OBSŁUGA TECHNICZNA POJAZDU, DROBNE NAPRAWY POJAZDU, WYJAZDY I DELEGACJE DO UE I POZOSTAŁYUCH PAŃSTW EUROPY WSCHODNIEJ;WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ KIEROWANIA ZESTAWAMI POJAZDÓW, PRAWO JAZDY KAT. C+E, KARTA KIEROWCY, KWALIFIKACJA WSTĘPNA, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 2 LATA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO I JĘZYKA NIEMIECKIEGO W STOPNIU DOBRYM
MAKTOM S MAKARCZUK J NOWAK SPÓŁKA JAWNA - 2015-11-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

Prace magazynowe.
AJA ALKON A. Kęsik spółka jawna - 2017-03-03 - Chojnice (pomorskie)

MECHANIK - od 2 184 PLN

utrzymywanie ruchu zakładu.
EVRAFISH sp. z o.o. - 2017-01-27 - Brusy (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 8 000 PLN

Przewóz silosem pasz (wapno granulowane)
Sklep Spożywczo- Przemysłowy, Serwis Komputerowy Iwona Ługowska - 2016-11-29 - Grabina (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 2 200 PLN

prawo jazdy kat. C+E, trasy krajowe
Dinopol Sp. z o.o. - 2016-03-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

KRAJOWY transport towarów, wyjazdy tygodniowe (zjazd do bazy na weekend)
PHU "MARTRANS" S.C. M. Michalak & M. Czerwiński - 2017-03-22 - Łazy Duże (łódzkie)

Wybierz miejscowość