Praca KIEROWCA CE Bukownica P.P.H. "AGROFARM" w Bukownicy

63-520 Bukownica 163, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Przewóz żwierząt na terenie UE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bukownica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grabów nad Prosną

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: świadectwo kwalifikacji /przewóz rzeczy/

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kierowca samochodu ciężarowego

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: P.P.H. "AGROFARM" w Bukownicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrzeszowski

Gmina pracodawcy: Grabów nad Prosną

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bukownica

Numer budynku pracodawcy: 163

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego