Praca KIEROWCA C+ E (O) Żabno Biuro Przewozowe GLOB-TUR Ryszard Łoś

Grunwaldzki 14, 33-240 Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Przewóz materiałów budowlanych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+ E (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żabno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żabno

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Uprawnienia na przewóz rzeczy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C+ E, uprawnienia na przewóz rzeczy, doświadczenie na stanowisku 3 lata. Praca na terenie kraju według czasu pracy kierowców. Wynagrodzenie 4000,-.Umowa na okres próbny. Kontakt: Biuro Przewozowe GLOB-TUR Ryszard Łoś, pl. Grunwaldzki 14, 33-240 Żabno tel.664429200

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Biuro Przewozowe GLOB-TUR Ryszard Łoś

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Żabno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żabno

Ulica pracodawcy: Grunwaldzki

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego