Praca KIEROWCA C+ E KRAJ Trzebuska LUK-TRANS LUCJAN NIEMIEC

Miejsce pracy:
36-050 Trzebuska 150, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Kierowanie ciągnikiem siodłowym z naczepą typu firanka w ruchu krajowym,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+ E KRAJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzebuska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sokołów Małopolski

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KARTA KIEROWCY

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Uprawnienie 1] : UKOŃCZONY KURS NA PRZEWÓZ RZECZY[Uprawnienie 2] : DOŚWIADCZENIE

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: LUK-TRANS LUCJAN NIEMIEC

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: rzeszowski

Gmina pracodawcy: Sokołów Małopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebuska

Numer budynku pracodawcy: 150

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.01.2016