Praca KIEROWCA BUSA Bydlin Warpol Trans

Olkuska 83, 32-310 Bydlin, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: dostarczanie towarów do konkretnych punktów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 600 - 3 800 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BUSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydlin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Klucze

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 600 - 3 800 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs prawa jazdy kat B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Praca teren Europy

Nazwa pracodawcy: Warpol Trans

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Klucze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydlin

Ulica pracodawcy: Olkuska

Numer budynku pracodawcy: 83

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego