Praca KIEROWCA B Dębica Alexander s.c.

KOŚCIUSZKI 30, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
KIEROWCA BMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:TRASA POLSKA-DANIA

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA B

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: Alexander s.c.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV NA MAILA : biuro (at) alexanderbus.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: KOŚCIUSZKI

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy:
941ZTRANSPORT DROGOWY TOWARÓW DZIAŁALNOŚĆ PRZEWAŻAJĄCA4931ZTRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI, MIEJSKI I PODMIEJSKI4939ZPOZOSTAŁY TRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANY4942ZDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZEPROWADZKAMI5210BMAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW5221ZDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT LĄDOWY5222BDZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT ŚRÓDLĄDOWY5320ZPOZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ POCZTOWA I KURIERSKA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego