Praca KIEROWCA AUTOBUSU (O) Tarnów BUS-GÓR Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie autobusu, sprzedaż biletów jednorazowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: żądanie pracodawcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie na stanowisku, prawo jazdy kat. D. Praca na trasie Tarnów-Kowalowa, jedna zmiana w godz. 5.00-13.00 (pon-pt), możliwa praca w sobotę, godziny do uzgodnienia; wynagrodzenie: 1850zł brutto. Kontakt: BUS-GÓR Sp. z o.o., tel. 517 919 691 lub CV na e-mail: biuro (at) bus-gor.pl

Nazwa pracodawcy: BUS-GÓR Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu