Praca KIEROWCA AUTOBUSU Łęczyca PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ ŁĘCZYCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Belwederska 7A, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Przewóz pracowników do Strykowa na trasie Gostynin-Stryków-Gostynin.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęczyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęczyca

Zawód: kierowca autobusu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 19.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. D

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ ŁĘCZYCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwa szkolne, pracy, prawo jazdy kat. D

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: Belwederska

Numer budynku pracodawcy: 7A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu