Praca KIEROWCA AUTOBUSU Krosno Sankros Investments Sp. z o.o.

Teodora Walslebena 10/1, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Przewóz osób, dbanie o powierzone mienie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Krosno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krosno

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Data zakończenia pracy: 22.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: świadectwo kwalifikacji na przewóz osób

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. D

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy autobusu

Nazwa pracodawcy: Sankros Investments Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Teodora Walslebena

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: usługi w transporcie publicznym

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu