Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Zduńska Wola MM GLOBAL Andrzej Rosołowski

Murarska 6a, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: przewóz ładunków spożywczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca ciągnika siodłowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: świadectwo kwalifikacyjne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- mile widziany staż pracy- praca na terenie kraju i UE

Nazwa pracodawcy: MM GLOBAL Andrzej Rosołowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Murarska

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego