Praca KIEROWCA AUTOBUSU Dukla Firma Usługowo-Przewozowa "JACEK" Lega Jacek

Trakt Węgierski 15/8, 38-450 Dukla, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: transport osób na trasie Brzozów - Krosno

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dukla

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dukla

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: świadectwo kwalifikacji - przewóz osób

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. D

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Firma Usługowo-Przewozowa "JACEK" Lega Jacek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Podanie o pracę

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Dukla

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dukla

Ulica pracodawcy: Trakt Węgierski

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu