Praca KIEROWCA AUTOBUSU Dęblin BIURO TURYSTYKI SZKOLNEJ Łuczyński Andrzej

Miejsce pracy:
Szpitalna 2, 08-530 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: przewoz osób

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dęblin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dęblin

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Badania psychotechniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kategorii D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kurs kwalifikacyjny na przewóz osób

Nazwa pracodawcy: BIURO TURYSTYKI SZKOLNEJ Łuczyński Andrzej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Dęblin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dęblin

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.11.2015

Podobne oferty pracy

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

Przewóz osób
Edmar Ewa Markiewicz - 2016-08-18 - Świdwin (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

wykonywanie robót drogowych
P.U.H.P DUDEK Marcin Dudek - 2016-09-19 - Ryki (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 2 710 - 2 850 PLN

PROWDZENIE AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, OBSŁUGA CODZIENNA AUTOBUSU, SPRZEDAŻ BILETÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, PRAWO JAZDY KAT.D, KWALIFIKACJA WSTĘPNA LUB OKRESOWA DLA KIEROWCY;KONTAKT Z PRACODAWCĄ: OSOBISTY, C.V NA MAIL sekretariat (at) spad.szczecin.pl LUB C.V+LIST MOTYWACYJNY PRZESŁAĆ POCZTĄ NA ADRES SIEDZIBY PRACODAWCY
SZCZECIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO AUTOBUSOWE DĄBIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Prowadzenie autobusu turystycznego i szkolnego.
MARTRANS Marek Gabryszewski - 2016-11-28 - Łąkie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK KONTRAKTU - od 4 000 PLN

- koordynowanie i kontrolowanie realizacji kontraktu- ustalenie organizacji wewnętrznej realizacji kontraktu-b przygotowanie podziału zadań związanych z kontraktem, koordynacja i nadzór nad realizacją harmonogramu realizacji zadaństała współpraca z klientem, koordynowanie rozliczeń z klientem- analiza ryzyka
WOJSKOWE ZAKŁADY INŻYNIERYJNE S.A. - 2016-02-03 - Dęblin (lubelskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac tynkarskich
SARSBUD Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Ryszard Szczotka - 2016-06-27 - Sarny (lubelskie)

Obsługa rozkładu jazdy, sprzedaż biletów.
PKS ŁODŹ Sp.zo.o. - 2016-09-22 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 2 050 PLN

praca na linii regularnej na trasie w Legnicy, kontrola pojazdu przed rozpoczęciem pracy, jazda autobusem na linii Legnica-Prochowice, kontrola techniczna autobusu po zakończeniu jazdy
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Jacek Kozieł - 2016-05-20 - Legnica (dolnośląskie)

BARMAN - od 925 PLN

Obsługa klientów baru.
JACQ Marta Piwowarczyk - 2016-05-13 - Dęblin (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 4 000 PLN

Prowadzenie autobusu.
Ekspres Bus Krzysztof Borodycz - 2016-09-28 - Trzebnica (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

przygotowywanie posiłków
Kajetan Leszek PIZZERIA HADES - 2015-12-29 - Ryki (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów fryzjerskich
Salon Fryzjerski "AGATA" - 2016-09-28 - Ryki (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 750 PLN

rozwożenie osób-gości hotelowych na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Myślenice (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 2 500 - 4 000 PLN

Wykształcenie min. zawodowe; mile widziane doświadczenie; prawo jazdy kat D, D+E, kwalifikacja wstępna, szkolenie okresowe; wykonywanie zadań przewozowych, przewóz pasażerów zgodnie z normami bezpieczeństwa; znajomość ustawy o czasie pracy kierowców, sprawdzanie i kasowanie biletów; znajomość obsługi kasy fiskalnej, codzienna obsługa autobusu; miejsce pracy: teren Polski
FENIKS V SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-22 - Gliwice (śląskie)

Kierowanie autobusem przy dowozie i odwozie dzieci do szkół gminnych, prowadzenie autobusu w komunikacji gminnej.
Gminny Zakład Komunalny w Dąbrówce Wielkiej - 2016-11-16 - Dąbrówka Wielka (łódzkie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 1 850 - 2 000 PLN

Kierowanie autobusem
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 000 PLN

Kierowanie autobusem PKS Poznań - Węzeł Lwówek
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Poznaniu S.A. - 2016-07-22 - Poznań (wielkopolskie)

Przewóz osób. Kontakt tel. 515 140 338
MARIAN SIEROCIUK LICENCJONOWANY PRZEWÓZ OSÓB "MEL-MAN" - 2017-01-05 - Łagów (świętokrzyskie)

PORTIER - DOZORCA - od 1 850 PLN

Dozór terenu zakładu produkcyjnego. Praca 24/48.
Arma Sp. z o.o. - 2016-09-29 - Dęblin (lubelskie)

POMOCNIK CIASTKARZA - od 2 050 PLN

pomoc przy produkcji wyrobów cukierniczych, pakowanie, znakowanie
PIEKARNIA STĘŻYCA s.j. K.Błachnio, J. Misiak - 2016-05-25 - Stężyca (lubelskie)

przewozy pracownicze, międzynarodowe oraz turystyka krajowa
FIRMA KRY-CHA WOJCIECH CHADŻY - 2015-12-09 - Łomnica (dolnośląskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

wypiek pieczywa
Piekarnia-Cukiernia Ewa Kuźlik - 2016-06-20 - Ryki (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 2 800 - 3 000 PLN

Wicher TRAVEL - 2016-06-02 - Poddębice (łódzkie)