Praca KELNERKA Inowrocław kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- obsługa kelnerska, dbałość o gości restauracji,- utrzymanie czystości w restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie: minimalna krajowa.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Inowrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: inowrocławski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
poszukiwana osoba bardzo miła i pozytywnie nastawiona do ludzi, chętna do pracy, lubiąca porządek, mile widziana zdolność aranżacji stołów

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Inowrocław

Poznańska 133a, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: inowrocławski

Gmina pracodawcy: Inowrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Inowrocław

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 133a

Profil działalności pracodawcy: restauracja

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Inowrocław

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*