Praca KELNERKA Dąbrowa Górnicza BEA Restauracja Pokoje Gościnne ROBERT BAC

41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: kwota brutto

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

Nazwa pracodawcy: BEA Restauracja Pokoje Gościnne ROBERT BAC

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Profil działalności pracodawcy: restauracja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*