Praca KELNER Żnin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żnin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Składowa 4, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wszystkie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Żnin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żnin

Ulica pracodawcy: Składowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg programów
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Poznań (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie stolarnii
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Brdów (wielkopolskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

podlewanie roślin, pielenie roślin, sadzenie i pielęgnacja roślin ozdobnych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Barlewice (pomorskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

załadunek piasków, żwirów
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Blizne (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Grodków (opolskie)

SPECJALISTA DS. HANDLU ( RYNEK AZJATYCKI) - od 1 400 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, znajomość rynku azjatyckiego (artykuły spożywcze), prawo jazdy kat.B, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na w/w stanowisku, znajomość j. wietnamskiego biegle, angielskiego w stopniu podstawowym. Ogólny zakres obowiązków: współpraca z kontrahentami z Wietnamu, sprzedaż, kupno artykułów spożywczych z rynku Azji(Wietnam).
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, wydawanie i przyjmowanie towaru, wystawianie dokumentów magazynowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Dla osób do 30 roku życia:Promocja produktów, sprzedaż produktów, pozyskiwanie klientów (branża medyczna)
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - do 2 800 PLN

Wykształcenie średnie techniczne, poligraficzne; doświadczenie zawodowe min. 2 lata; doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich heidelberg i innych; zakres obowiązków: obsługa maszyn introligatorskich, obsługa krajarki do cięcia arkuszy, obsługa urządzeń zbierających, obsług maszyn do oprawy miękkiej PUR i maszyny zbierająco szyjacej Heidelberg; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Gliwice (śląskie)

'Prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie tynków w budynkach i innych budowlach z różnych rodzajów zapraw, naprawianie tynków, praca na terenie kraju + delegacje na Ukrainę, wyżywienie i zakwaterowanie we własnym zakresie
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 900 PLN

Zmywanie, obieranie warzyw, pomoc kucharzowi
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kraków (małopolskie)

STARSZY KIEROWNIK PROJEKTU - od 10 000 PLN

- koordynowanie prac zespołów projektowych- organizacja i kontrola realizacji etapów projektu w kontekście jego realizacji na czas i w zaplanowanym budżecie- kontakt z klientami rosysjskojęzycznymi spółki Luxoft Poland
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

robotnik drogowy
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Mosty (pomorskie)

DRUKARZ SITODRUKOWY - od 2 500 PLN

Sitodruk tekstylne na maszynach automatycznych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWY (DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W PUP OŁAWA, J-L) - od 1 850 PLN

Prowadzenie ksiąg handlowych w programie Symfonia, sporządzanie deklaracji VAToraz sprawozdań rocznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Domaniów (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
MAR-TYNA Marek Kryczkowski - 2016-04-11 - Starogard Gdański (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Przygotowanie pojazdu do naprawy.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Staszów (świętokrzyskie)

216S PLASTYK - 8 - 10 PLN

warsztaty plastycznedla dzieci
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Mleczków (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Ostrołęka (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Horyniec-Zdrój (podkarpackie)

KONWOJENT - od 1 850 PLN

POMOC KIEROWCY W ZALADUNKU I ROZŁADUNKU
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Żdanów (dolnośląskie)

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Białobrzegi (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

Sprzedawca w sklepie ogólnospożywczym (w tym wędliny). Praca na 1/2 etatu. Sklep czynny od 6.00 do 20.00.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Zabrze (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Łobez (zachodniopomorskie)