Praca KELNER Zełwągi Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Witold Śliwiński

11-730 Zełwągi 6, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości, miele widziane doświadczenie zawodowe i wykształcenie, wynagrodzenie od 1850 zł brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zełwągi

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mikołajki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Witold Śliwiński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: mrągowski

Gmina pracodawcy: Mikołajki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zełwągi

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Pracodawca prowadzi hotel w którym do dyspozycji gości jest :- 32 pokoje: 1, 2, 3 i 4 osobowe, wyposażone w pełen węzeł sanitarny z prysznicem, TV-sat. - Restauracja hotelu - specjalizuje się w kuchni polskiej i europejskiej. - Drink Bar z kominkiem.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*