Praca KELNER Zamość Aleje Smaku s.c. Łukasz Cholewiński Andrzej Cholewiński

Rynek Solny 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości w restauracji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zamość

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komunikatywność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Chęć do pracy.

Nazwa pracodawcy:
Aleje Smaku s.c. Łukasz Cholewiński Andrzej Cholewiński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV składać w restauracji

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Rynek Solny

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 750 PLN

Hotel Niedźwiadek spółka z.o.o - 2015-11-30 - Wdzydze (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Stężyca (pomorskie)

SZKLARZ - od 925 PLN

Szklenie witryn sklepowych i ram okiennych, montaż i wymiana szyb, oprawa obrazów, wyrób szyb na wymiar, szklenie szkłem pojedynczym i zespolonym, szlifowanie szkła i luster, gięcie szkła, otwory w szybach oraz fazowanie i hartowanie szkła.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Zamość (lubelskie)

Doradca klienta- Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-10-25 - Zamość (lubelskie)

KELNER - 997,4 PLN

zGODNIE Z PROGARMEM STAZU
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK HALI-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Przygotowywanie towarów do sprzedaży. Profesjonalna obsługa klienta. Przyjmowanie zapłaty za towar. Kontrola cen i jakośc
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Zamość (lubelskie)

KELNER - 7 - 9 PLN

obsługa imprez
Restauracja "VENEZIA"Teresa Zawadzka - 2016-01-26 - Łęczyca (łódzkie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Obsługa koparko-ładowarki
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. - 2016-08-22 - Zamość (lubelskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-05-09 - Zamość (lubelskie)

Obsługa gości hotelowych, obsługa restauracji i baru. Kontakt tel. 661 611 247
PNB CONSULTING Piotr Suwała, ul. Częstochowska 6 Micigózd Piekoszów - 2016-07-04 - Micigózd (świętokrzyskie)

OBSŁUGA KLIENTÓW I UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W LOKALU
WANDA MAJ "MAJAMIX" - 2016-08-24 - Skierniewice (łódzkie)

KELNER - od 1 950 PLN

wyksz. zawodowedoświadczenie na ww stanowiskudyspozycyjność
P.W. Restauracja TRZCIELINY s.c Leszek Witoń, Urszula Witoń - 2016-02-10 - Przygodzice (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT C - od 4 930 PLN

Zbiór i transport ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego. Utrzymywanie w dobrym stanie technicznym samochodu. Możliwość garażowania samochodu przy posesji.
ZAKŁAD ROLNICZO-PRZEMYSŁOWY "FARMUTIL HS" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-11-14 - Zamość (lubelskie)

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Żywiec (śląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Prace przy wykonywaniu mebli na zamówienie.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Zamość (lubelskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa konsumenta,sprzątanie stolikow konsumenckich,dbanie o dobry wizerunek,obsluga kasy fiskalnej i terminala
"LEOBUS" Leon Zdzisław Kaczmarek - 2016-11-21 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - KIEROWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż stacjonarna oraz dostawa towaru do klienta.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Zamość (lubelskie)

WG PROGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Jarnołtówek (opolskie)

Obsługa gości restauracji i sali bankietowej.
Centrum Rekreacyjno Konferencyjne Pokojski Piotr - 2016-05-16 - Wysokie Brodno (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER BUDOWY DRÓG - od 1 850 PLN

Nadzór nad budową dróg.
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. - 2016-06-06 - Zamość (lubelskie)

- przygotowanie lokalu do przyjęcia gości- powitanie gości, wybór stolika, przedstawienie menu- udzielenie informacji odnośnie serwowanych potraw i dodatków- przyjęcie zamówienia i jego odpowiednie zrealizowanie- przyniesienie zamówionych potraw i odpowiednie ich podanie- przedstawienie rachunku i przyjęcie zapłaty- odpowiednie poźegnanie klientów i zachęcenie ich do ponownego odwiedzenia restauracji
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Suchedniów (świętokrzyskie)

Kelner
Firma Handlowo-Usługowa "Dar-Pol " - 2016-07-19 - Nowy Sącz (małopolskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Karwice (zachodniopomorskie)

PLASTYK - od 30 PLN

Wykonywanie modeli roślin i zwierząt w masie plastycznej
kontakt przez OHP - 2016-02-25 - Zamość (lubelskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi w czynnościach opiekuńczych, wychowawczych, edukacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Zamość (lubelskie)

KELNER - od 2 200 PLN

Kelnerska obsługa kuracjuszy. Praca w godz. 7-19
Centrum Rehabilitacyjno-Wczasowe AMBER s.c. - 2016-04-19 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

obsługa gości, podawanie potraw, zapoznanie się z menu,organizowanie imprez okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Zbrachlin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac administracyjno - biurowych, obsługa sprzętu biurowego.
MY WORK Sp. z o.o. - 2016-04-12 - Zamość (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed