Praca KELNER Załakowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Załakowo, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1. Obsługa klienta w punkcie gastronomicznym.2. Przywitanie klienta oraz zaproszenie go do stolika.3. Podanie menu, przyjęcie zamówienia oraz jego realizacja.4. Obsługa kasy fiskalnej.5. Dbanie o czystość, porządek i przyjemną atmosferę.6. Przygotowanie lokalu do przyjęcia gości: nakrycie stołu, dbanie o czystość zastawy, sztućców.7. Nadzór nad jakością wydawanych potraw.8. Roznoszenie przekąsek, dań, napojów itp.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Załakowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kartuski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 15.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Proste prace remontowe I zmiana 6-14 pn-pt Praca w Wydziale Transportu, Sprzętu i Usług Pomocniczych ul. Krakusa 13-16
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - do 1 850 PLN

Zapoznanie z ogólnymi zasadami sanitarno- epidemiologicznymi obowiązującymi w szpitalu, zapoznanie z obiegiem dokumentów, regulaminami, statusem SPZOZ, instrukcją kancelaryjną, obsługa komputera, urządzeń biurowych. Sprawowanie nadzoru nad przeglądami sprzętu medycznego, zlecanie napraw i wysyłka aparatury specjalistycznym serwisom, roznoszenie korespondencji, obsługa poczty, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Włodawa (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA- STAŻ - 997,4 PLN

ZAPEWNIENIE PEŁNEGO BEZPIECZEŃSTWA DZIECIOM W POWIERZONYM JEJ ODZIALE, WYKONYWANIE CODZIENNYCH ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH, PROWADZENIE ZAJĘĆ WYCHOWAWCZYCH Z DZIEĆMI KARMIENIE DZIECI, CZUWANIE NAD DZIEĆMI W CZASIE SNU
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

- zapoznanie z regulaminem pracy, z instrukcją bhp i p.poż.,- utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach szkoły,- codzienne sprzątanie sal lekcyjnych, łazienek, gabinetu pedagoga, sekretariatu,- zmiatanie ciągów komunikacyjnych w czasie lekcji, mycie korytarzy i pomieszczeń klasowych,- mycie okien, opóźnianie koszy,- ściąganie stolików na mokro przed i po lekcjach,- inne prace zlecane przez pracodawcę.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Strzałkowo (wielkopolskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Opoczno (łódzkie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

wykonywanie robót ziemnych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Janów Lubelski (lubelskie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW - 997,4 PLN

Sortowanie, mycie, pakowanie oraz przetwarzanie owoców i grzybów.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Zaklików (podkarpackie)

OBSŁUGA KLIENTA - od 1 850 PLN

Pośrednia i bezpośrednia obsługa klienta, uzupełnianie oferty internetowej, obsługa allegro
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Nowy Sącz (małopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż produktów wg zasad "złotego klienta', przyjęcie, zwrot i rozliczenie prasy, prawidowa ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa programu sprzedazowego, dbanie o czystość i estetyke saloniku
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Wojkowice (śląskie)

KIEROWCA ŚMIECIARKI - 2 000 - 3 000 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym typu śmieciarka, odbiór nieczystości stałych z posesji
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Zambrów (podlaskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

montaż płyty karton-gips,stalowych,sufitów systemowych,oprawa stolarki drzwiowej i okiennej oraz montaż paneli podłogowych ściennych i boazerii
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Częstochowa (śląskie)

wg programu stażu, Staż Unijny RPO WŁ dla osób 50 + i niepełnosprawnych
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Wiewiórczyn (łódzkie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Sulechów (lubuskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Pomoc w sprawowaniu opieki nad mieszkańcami, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach mieszkalnych i ogólnodostępnych, dbanie o higienę mieszkańców, podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Sieradz (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni ezgotycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 1 850 - 2 000 PLN

Wykonywanie zadań pomocniczych związanych z budową i wykańczaniem budynków takich jak wykonywanie rusztowań, wykonywanie elewacji i tynków, roboty murarskie, ciesielskie i szalunkowe. Praca na terenie woj. pomorskiego.
SERVICE PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-03 - Kartuzy (pomorskie)

OPERATOR EKOLOGICZNEJ AUTO- MYJNI PAROWEJ - 997,4 PLN

Mycie, konserwacja, pranie auto tapicerek. Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, prawo jazdy kat B.
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Rumia (pomorskie)

REFERENT DS. SZKOLEŃ - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa klienta telefoniczna, obsługa urządzeń biurowych, programuSUBIEKT, pakietu Ms Office, udział w targach i konferencjach
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Sosnowiec (śląskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

wykonywanie różnego rodzaju ciast i ciasteczek
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Dobczyce (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Nowy Glinnik (łódzkie)

OPERATOR MYJNI - do 1 750 PLN

Mycie pojazdów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

EKSPERT DS. TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 9 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: codzienny nadzór nad działaniami zespołu QA oraz całościowo za działania testowe dopasowane do wymogów Klienta; tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego; utrzymywanie kontaktu ze wszystkimi zaangażowanymi stronami (inżynierami, analitykami biznesowymi, menadżerami projektu) będąc filtrem kontaktu w określaniu ogólnej strategii działań; oprócz roli przywódczej - przeprowadzanie działań testowych oraz przygotowywanie raportów osiągnięć zespołu; utrzymywanie wysokiego standardu tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; identyfikowanie potencjalnych problemów z jakością oraz przewidywanie metod ich rozwiązania; wykorzystywanie różnych metod testowych w zależności od typu produktu; wykorzystywanie różnych metod testowych w zależności od typu produktu; przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

bieżące utrzymanie porzadku przy budynku Urzędu Gminy,na przystankach autubusowych,boisku gminnym,pilegnacja terenów zielonych,naprawa dróg gminnych,prace remontowe w budynku Urzedu Gminy
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Stary Uścimów (lubelskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 900 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa programów sprzedażowych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

CIEŚLA - od 2 880 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Bodzechów (świętokrzyskie)

Wybierz miejscowość