Praca KELNER Wojnowo OŚRODEK WYPOCZYNKOWY WOJNOWO Anna Aleksandrowicz

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klientów Ośrodka w kawiarni i na stołówce

Data publikacji: 2016-04-04

Lokalizacja: Wojnowo (lubuskie)

Pracodawca: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY WOJNOWO Anna Aleksandrowicz

Miejsce pracy:
66-120 Wojnowo 36, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów Ośrodka w kawiarni i na stołówce

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wojnowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kargowa

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wskazane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY WOJNOWO Anna Aleksandrowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: zielonogórski

Gmina pracodawcy: Kargowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wojnowo

Numer budynku pracodawcy: 36

Profil działalności pracodawcy:
DZIAŁALNOŚC USŁUGOWA W ZAKRESIE REKREACJI I WYPOCZYNKU

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*