Praca KELNER Trzebnica Maria Wiktorowska Sklep Ogólnospożywczy "JOLA"

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa gości restauracji. Obsługa przyjęc okolicznościowych.Dbanie o czystośc i porządek.

Data publikacji: 2016-01-13

Lokalizacja: Trzebnica (dolnośląskie)

Pracodawca: Maria Wiktorowska Sklep Ogólnospożywczy "JOLA"

JANA PAWŁA II 1, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa gości restauracji. Obsługa przyjęc okolicznościowych.Dbanie o czystośc i porządek.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzebnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebnica

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziana znajomośc języków obcych i doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: Maria Wiktorowska Sklep Ogólnospożywczy "JOLA"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Trzebnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebnica

Ulica pracodawcy: JANA PAWŁA II

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*