Praca KELNER Świeradów-Zdrój Firma Handlowa "FINEZJA" Karolina Guzy

Zdrojowa 13B, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów w kawiarni: sprawna obsługa klientów oraz pomoc w wyborze odpowiedniego gatunku kawy, przyrządzanie deserów lodowych wg karty menu, obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowa "FINEZJA" Karolina Guzy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Świeradów-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świeradów-Zdrój

Ulica pracodawcy: Zdrojowa

Numer budynku pracodawcy: 13B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 2 050 PLN

obsługa klienta, przygotowanie i wydawanie zamówień z baru, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
JACEK WOJTCZAK, IWONA GOŁĘBIEWSKA - 2016-05-12 - Lębork (pomorskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Lubań (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

obróbka warzyw, obróbka mięsa, podawanie dań klientom, dekorowanie sali na przyjęcia, przyjmowanie zamówień, inkasowanie należności, pomoc w wyborze poszczególnych dań, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Gostynin (mazowieckie)

KELNER - od 10 PLN

Podawanie posiłków
PPHU "ANIT-MAR", Marek Ciszewski, OW "Amadeusz" - 2016-06-02 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KELNER - od 1 750 PLN

doświadczenie mile widziane,prawo jazdy kat. B,dyspozycyjność, dynamiczność,chęć do pracy, dyspozycyjność, praca w godz. 12-22 (restauracja Golonka w Pepitkę)
MALKO Marcin Malinowski - 2015-12-22 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KELNER - od 13 PLN

obsługa gości w pizzeri
Al-Gusto s.c. - 2017-03-03 - Brzeziny (łódzkie)

serwowanie posiłków, ciepłych napoi drinków w restauracji, dbałość o porządek Sali konsumpcyjnej, prowadzenie magazynu gastronomicznego restauracji
KURORTY MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-26 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

obsługa konsumenta w restauracji Palmiarnia
"ZIELONOGÓRSKIE ZAKŁADY USŁUG MIEJSKICH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-12 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - od 2 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; istnieje możliwość zatrudnienia na stałe po okresie czasowym;
Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe "KINGA" - 2017-03-03 - Ustka (pomorskie)

obsługa gości hotelowych
Firma Handlowo Usługowa "LIDO" Mariusz Ciesielski - 2016-04-19 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

sprzątaczka biurowa
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Lubań (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 900 PLN

Strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, balejage, trwała ondulacja itp. Ogólne prace fryzjerskie oraz dbanie o porządek w zakładzie.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Lubań (dolnośląskie)

- poznanie specyfiki pracy,- nauka najnowszych standardów obsługi konsumenta,- poznanie ogólnych zasad podawania, serwowania napojów, - nauka serwowania dań z prawej i lewej strony,- nauka obsługi ekspresu ciśnieniowego,- poznanie podstawowej wiedzy o alkoholach(charakterystyka smakowa,sposoby podawania),- nauka umiejętnego doboru alkoholi do ptraw,- nauka prawidłowego nakrywania stołów(podstawowy i elegancki).
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kalinowo (lubuskie)

KELNER - 2 000 - 2 600 PLN

obsługa sali
IWONA TOMAS FIRMA IVA - 2016-08-22 - Morzyczyn (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 500 PLN

Obsługa klienta w restauracji
OLMAR&COMPANY - 2016-08-18 - Puck (pomorskie)

Obsługa gości.
DWP sp. z o.o. - 2016-08-09 - Zamość (lubelskie)

Obsługa sali konferencyjnej i baru, wydawanie posiłków regeneracyjnych, pomoc w kuchni (bar na terenie Wojskowych zakładów lotniczych w Bydgoszczy). Mile widziana znajomość języków obcych.
GASTROMIX Elżbieta Szymańska - 2015-12-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KELNER - do 2 000 PLN

Utrzymywanie porządku na sali konsumpcyjnej, przygotowywanie napio, roznoszenie dań i napio do stolików. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodwacą: telefoniczny. Oferta w sali:G
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Wrocław (dolnośląskie)

- obsługa klientów w lokalu- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Żywiec (śląskie)

Obsługa klientów restauracji
LENA HELENA ŚLIWKA - 2016-04-14 - Janowiec (lubelskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Siekierczyn (dolnośląskie)

Obsługa gości restauracji. Praca również w weekendy.
Motel Pod Borem Wiesława i Adam Warzybok - 2016-04-22 - Rzetnia (wielkopolskie)

ZGODNIE ZE STANOWISKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Główczyce (pomorskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Skarbimierz-Osiedle (opolskie)

PIZZERIA LUCYFER Brenda Lis - 2016-04-27 - Gryfice (zachodniopomorskie)