Praca KELNER Świecie kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, przyjmowanie zamówień, utrzymywanie czystości sali, serwowanie dań

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 8,07 netto za godzinę

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania: Restauracja Da Grasso w Świeciu

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanepidu osoby pełnoletnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Chmielniki 2b, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Chmielniki

Numer budynku pracodawcy: 2b

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

PRACOWNIK MAGAZYNU BEZ DOŚWIADCZENIA - MUROWANA GOŚLINA (U) - 15 - 18 PLN

kompletowanie zamówień, proste prace magazynowe - między poniedziałkiem a piątkiem, 3 zmiany.
kontakt przez OHP - 2016-02-26 - Murowana Goślina (wielkopolskie)

MŁODSZY OPIEKUN - 997,4 PLN

EProwadzenie gospodarstwa domowego osoby niesamodzielnej, pelęgnacja chorego obłożnie.Wykonywanie podstawowych zabiegów leczniczo - rehabilitacyjnych.Aktywne spędzanie czasu wolnego z osobami niesamodzielnymi. Pomoc w racjonalnym gospodarowaniu środkami finansowymi. Pomoc w kontaktach z instytucjami i załatwianie spraw podopiecznego.
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

pomoc w wydawaniu posiłków w restauracji, utrzymywanie porządku w obiekcie
"PROFINES" Paweł Byliński - 2016-02-16 - Lidzbark (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów, utrzymywanie porządku i czystości na stoisku, obsługa kasy fiskalnej i wspomaganie pracy innych działów w sklepie w razie potrzeby.
kontakt przez OHP - 2016-08-22 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - od 2 700 PLN

obsługa kelnerska gości hotelowych, obsługa imprez okolicznościowych
PHP "Jeans" Teresa i Jan Szablewscy S.J. - 2017-03-14 - Dymaczewo Nowe (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 13 PLN

pakowanie towaru przy linii produkcyjnej, sprawdzanie jakości produktów, wysyłka towaru, prace pomocnicze na produkcji
kontakt przez OHP - 2017-05-10 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 8,24 PLN

Sprzątanie hali magazynowej, rozcinanie zafoliowanych palet. Praca na 3 zmiany.
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Modlnica (małopolskie)

OPIEKUN/KA DOMOWY/A - od 8 PLN

Pomoc w codziennych czynnościach i opieka nad osobami starszymi w mieszkaniu podopiecznych.
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Telefoniczna obsługa Klienta, aktywna sprzedaż produktów i usług
kontakt przez OHP - 2016-02-22 - Przemyśl (podkarpackie)

- PRACOWNIK DO SORTOWANIA OWOCÓW - od 11 PLN

- prace pomocnicze przy taśmie produkcyjnej,- pakowanie, sortowanie owoców,- przygotowywanie produktów oraz segregacja, - praca na hali (w chłodni) w niskiej temperaturze, - wykonywanie poleceń kierownika,- utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,
kontakt przez OHP - 2016-04-07 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KIEROWCA KAT. B - od 3 500 PLN

rozwóz towarów (mebli) na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Osie (kujawsko-pomorskie)

obsługa klientów restauracji
J.P. Matras s.c. Młynne 240/3 - 2016-01-05 - Młynne (małopolskie)

POSADZKARZ - od 2 000 PLN

Pokrywanie nawierzchni podłogowej różnego rodzajumateriałami budowlanymi, takimi jak: płytki z tworzyw mineralnychi sztucznych, płytki ceramiczne i szklane, kamień naturalny i sztuczny,deski drewniane i klepki podłogowe i inne. Ponadto odnawianie konserwacjejuż istniejącej, ale zniszczonej podłogi
kontakt przez OHP - 2016-07-07 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

PRACOWNIK LODZIARNI - od 13 PLN

Obsługa klientów i sprzedaż artykułów dostępnych w ofercie, przygotowywanie i podawanie deserów lodowych zgodnie z recepturami, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem, uruchomieniem punktu i rozpoczęciem sprzedaży w sposób zgodny z obowiązującymi standardami
kontakt przez OHP - 2017-03-21 - Słupsk (pomorskie)

KASJER - od 9 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów.
kontakt przez OHP - 2016-09-20 - Katowice (śląskie)

ZBIERACZ OWOCÓW / CZYNNOŚCI W PRZETWÓRSTWIE OWOCÓW I ROŚLIN - 9 - 20 PLN

zbieranie owoców. Borówki amarykańskie
kontakt przez OHP - 2016-05-17 - Żelimucha (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa gościa, przygotownie sali
Posejdon S.C. Tomasz Stroński, Roman Stroński Darłowo - 2016-08-08 - Darłowo (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNOWY - od 2 400 PLN

OBSŁUGA SKANERA, KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ, WYŁADUNKI I ZAŁADUNKI SAMOCHODÓW, PRACE OKOŁO MAGAZYNOWE, WYDANIA/PRZYJĘCIA TOWARU, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI/ZWROTÓW, REALIZACJA ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH
kontakt przez OHP - 2017-01-19 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTANIE - 1 850 - 2 500 PLN

SPRZĄTANIE
kontakt przez OHP - 2017-02-02 - Gdynia (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa gości, sporządzanie rachunków i rozliczeń kelnerskich, przygotowywanie sal konsumpcyjnych, utrzymanie estetyki sal.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Płock (mazowieckie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 2 100 PLN

- dotrzymywanie towarzystwa osobie starszej- gotowanie- dbanie o dom- opieka nas osobą starszą
kontakt przez OHP - 2016-04-26 - Łódź (łódzkie)

xxx
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Kartuzy (pomorskie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Gołuszowice (opolskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 3 600 PLN

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech
kontakt przez OHP - 2017-03-21 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 240 PLN

realizacja prac magazynowych przyjmowanie, wydawanie i kompletowanie towarów
kontakt przez OHP - 2017-05-17 - Robakowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY ZIELENI - 9,3 - 10,6 PLN

grabienie, pielenie, utrzymywanie czystości w mieście
kontakt przez OHP - 2016-06-29 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPECIALISTA DS. WDROŻEŃ I SERWISU OPROGRAMOWANIA - od 3 500 PLN

podstawowa znajomość baz danych i aplikacji bazodanowych,doświadczenie w relacjach z klientami,umiejętność dokonywania analizy potrzeb klienta,komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,inicjatywy własnej i samodzielność w działaniu,zdolność analitycznego myślenia.
kontakt przez OHP - 2017-03-23 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, terminala płatniczego. ekspresu do kawy, zamawianie towaru, przygotowanie deserów
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 13 PLN

SPRZĄTANIE W BIEDRONCE NA UL. MICKIEWICZA W KARTUZACH
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Kartuzy (pomorskie)

ULOTKARZ - od 12 PLN

rozdawanie ulotek promujących sklep
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Myślenice (małopolskie)

Wybierz miejscowość