Praca KELNER Świecie kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, przyjmowanie zamówień, utrzymywanie czystości sali, serwowanie dań

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 8,07 netto za godzinę

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania: Restauracja Da Grasso w Świeciu

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanepidu osoby pełnoletnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Chmielniki 2b, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Chmielniki

Numer budynku pracodawcy: 2b

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Świecie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK GASTRONOMII - od 12 PLN

POMOC W BISTRO, OBSŁUGA KLIENTA, WYDAWANIE PRZEKĄSEK, ZAPIEKANKI HOTDOGI, LODY
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Gdynia (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 13,7 PLN

-rozładunek, załadunek transportu- kontrola stanów magazynowych-przyjmowanie towarów na magazyn
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Czerwieńsk (lubuskie)

OPERATOR SKLEJARKI - od 1 850 PLN

Ułożenie tektury na podajnik, odbiór gotowego kartonu i ułozenie na palecie.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Plewno (kujawsko-pomorskie)

MONTER - od 1 850 PLN

składanie drobnych elementów, praca na stojąco
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Sosnowiec (śląskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

sprzedaż kredytów
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 11 PLN

-telefoniczna obsługa klientów,-aktualizowanie baz danych,
kontakt przez OHP - 2016-09-29 - Stalowa Wola (podkarpackie)

OBIERANIE CEBULI - od 3 PLN

obieranie cebuli
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości, pomoc przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK HALI - od 13 PLN

1.Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej.2.samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych.3.Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.4.Bieżące wypełnianie raportów i dokumentacji produkcyjnej,dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu.
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KOLPORTER - do 250 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Gorlice (małopolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA - od 2 000 PLN

dbanie o wizerunek i wystrój sklepurealizacja celów sprzedażowych
kontakt przez OHP - 2016-06-14 - Rymanów (podkarpackie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 13 - 14,6 PLN

Doradzanie w zakresie oferowanych produktów, odpowiednia ekspozycja towaru, umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, drobne prace porządkowe, inne czynności zgodne z wymogami firmowymi.
kontakt przez OHP - 2016-09-29 - Opole (opolskie)

przygotowanie napojów zimnych i gorących obsługa konsumentów
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

KELNER - od 925 PLN

obsługa klienta w restauracjiobsługa przyjęć i bankietów
Pałac Lubostroń w Lubostroniu - 2016-01-27 - Lubostroń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DO ZBIORU BORÓWEK AMERYKAŃSKICH - 9,35 - 20,5 PLN

zbiór borówek amerykańskich
kontakt przez OHP - 2016-05-16 - Legnica (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

f
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH, HIGIENA OSÓB STARSZYCH - od 3 500 PLN

opieka , higiena osób starszych
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Chojnice (pomorskie)

SUWNICOWY - od 1 850 PLN

Kierowanie suwnicą; odbieranie gotowego produktu; załadunek samochodów; ładowanie wsadu do konwektora; przewóz kadzi z płynnym metalem
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI/ŁAŃCUT - 11 - 12 PLN

liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Rzeszów (podkarpackie)

ZBROJARZ, BETONIARZ, CIEŚLA - 12 - 15 PLN

przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunkówprace związane z produkcją elementów prefabrykowanychzalewanie form betonem z wibrowaniem elementumontowanie zbrojeń w formach, zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami
kontakt przez OHP - 2016-10-20 - Bielsko-Biała (śląskie)

WYDAWCA MAGAZYNOWY - od 2 300 PLN

Obsługfa wózka widłowego, dostarczanie komponentów, prace magazynowe.
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

praca jako kierowca
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Namysłów (opolskie)

BRUKARZ/ POMOCNIK BRUKARZA - do 1 850 PLN

Wykonywanie zleconych prac brukarskich.
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Jaworzno (śląskie)

przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Hel (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 2 800 - 5 000 PLN

•wykształcenie średnie (preferowane wyższe),•silna motywacja do pracy, •wysoka kultura osobista, •doświadczenie w kontaktach z Klientem•prawo jazdy kat. B,•Umiejętność zarządzania własnym czasem, •Samodzielność i kreatywność,•Nastawienie na sukces finansowy.
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Legnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W SALONIE MEBLOWYM - od 10 PLN

Pomoc w doborze asortymentu, obsługa klienta, dbanie o ekspozycję salonu, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Będzin (śląskie)

SPAWACZ MET. 135 - od 1 850 PLN

praca na hali w systemie 3 zmianowym
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Płock (mazowieckie)

WYKŁADANIE TOWARU (MERCHANDISER) - od 360 PLN

wykładanie towaru w markecie
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Krosno (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 750 PLN

prace produkcyjne
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

MERCHANDISER. AUCHAN - UL. STRUGA - 700 - 1 800 PLN

Wykładanie towaru, budowa ekspozycji dodatkowychUstawianie produktów i dbanie o estetykę ekspozycjiWypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali
kontakt przez OHP - 2016-09-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed