Praca KELNER Stępień Agroturystyka Mirosław Jarząbek, Stępień

14-500 Stępień, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
obsługa gości, przygotowanie posiłków, prace porządkowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stępień

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: braniewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Braniewo

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: Agroturystyka Mirosław Jarząbek, Stępień

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: braniewski

Gmina pracodawcy: Braniewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stępień

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*