Praca KELNER Stara Morawa "HACZKIEWICZ S. MORAWA" SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Stara Morawa 11A, 57-550 Stara Morawa, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów , gości hotelowych , spotkań biznesowych , zgodnie ze standardami , obsługa gastronomii

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10,69 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Stawka 10.69 zł za godzinę

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stara Morawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stronie Śląskie

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10,69 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: "HACZKIEWICZ S. MORAWA" SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 990 PLN

serwowanie posiłków, utrzymanie w czystości sali konsumocyjnej
Obiekty Sanatoryjno-Wczasowe "Północ" sp z o.o. w Kołobrzegu - 2016-04-04 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

osbługa sali, dbałość o stanowisko pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Kamienica Polska (śląskie)

obsluga konsumenta oraz imprez okolicznościowych
"LEOBUS" Leon Zdzisław Kaczmarek - 2016-07-08 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL WCZESNOSZKOLNY - od 2 775 PLN

praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
Sobczyk Daniel SOBDAL - 2017-01-27 - Kłodzko (dolnośląskie)

KIEROWNIK ZMIANOWY NA PRODUKCJI - od 4 210 PLN

-kierowanie zespołem pracowników Działu produkcji, -organizacja pracyzespołu, planowanie, zaopatrywanie oraz realizacja planu produkcji,-nadzór nad dokumentacją produkcyjną, -przyjmowanie dostaw,-dokonywanie pomiarów technologicznych produkcji - przyjmowanie dostawsurowców i wprowadzanie ich do systemu księgowego, - składaniezamówień u dostawców na zakup surowców i opakowań, - przyjmowanie,sprawdzanie faktur od dostawców oraz przekazywanie ich do działuksięgowości, Wymagania: wykształcenie średnie techniczne, doświadczeniew kierowaniu zespołem lub na podobnym stanowisku.Umiejętności i uprawnienia: Osoba na tym stanowisku powinna posiadać umiejętności koordynowania prac w zakresie produkcji. Umiejętność planowania pracy w zespole, umiejętność wdrażania przepisów sanitarnych oraz działań związanych z utrzymaniem jakości a także znać podstawowe zagadnienia informatyczne systemów klasy ERP , znajomość systemów jakości. Praca wymaga sprawności fizycznej.
PRZEDSIĘBIORSTWO PIEKARSKO-CUKIERNICZE MACHELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-13 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Częstochowa (śląskie)

-obsługa restauracji- przygotowanie i obsługa imprez okilicznościowych
J&G TURYSTYKA s.c. - 2016-03-16 - Lubartów (lubelskie)

obsługa klienta, obsługa cateringowa
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Mosina (wielkopolskie)

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 10,69 PLN

Utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych, sprzątanie pomieszczeń oraz ciągów komunikacyjnych, uzupełnianie oraz wymiana pościeli.
"HACZKIEWICZ S. MORAWA" SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2015-12-01 - Stara Morawa (dolnośląskie)

Obsługa gości Restauracji Stara Karczma, obsługa imprez okolicznościowych. Wynafrodzenie 7,50 netto.
Firma WERONIKA BIS Ewa i Dariusz Mielżyńscy s.c. - 2016-04-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

RATOWNIK WODNY - 1 850 - 2 500 PLN

pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku;reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczych;
Urząd Gminy - 2016-07-05 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Kelnerstaż w godz. 6-14, 14-22, 22-6 również w niedziele i święta
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

Obsługa klienta, gości.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Lipowa (śląskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Skorochów (opolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Ruda Śląska (śląskie)

MECHANIK MASZYN SZWALNICZYCH - od 1 750 PLN

regulacje i ustawianie maszyn szwalniczych prostych oraz z rozbudowaną automatyką (ADLER, JUKI, PFAFF), naprawy w/w maszyn szwalniczych oraz innych urządzeń typu: zszywacze oraz inne umiejętności diagnozowania i usuwania usterek technicznych, dbanie o maszyny: serwisy, przeglady, czyszczenie, dolewanie oleju itp.
"PONEFA" Sp. z o.o. - 2015-12-01 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KELNER - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Mieszków (wielkopolskie)

KELNER - od 2 775 PLN

obsługa klienta, pomoc przy organizowaniu imprez okolicznościowych, dbanie o porządek na stanowisku pracy
P.P.H.U " KAMELEON" Izabela Podhorska - 2016-04-20 - Jawor (dolnośląskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Ozorków (łódzkie)

obsługa gościa, utrzymywanie porządku na sali restauracyjnej, obsługa imprez okolicznościuowych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

KELNER - do 2 000 PLN

Kelnerpraca na jedną zmianę 15.00-23.00
Piccola Italia Emanuele Memmola - 2017-02-23 - Mielec (podkarpackie)

obsługa klientów restauracji
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Ustroń (śląskie)

POKOJOWA - od 1 750 PLN

Dbanie o porządek i czystość w hotelu. Sumienne i dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków.
"ARATEUSZ" Sp. z o.o. VILLA "CARMEN" - 2015-11-25 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)