Praca KELNER Sanok kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sanok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Rymanowska 20A, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Sanok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sanok

Ulica pracodawcy: Rymanowska

Numer budynku pracodawcy: 20A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Morliny (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa przyjęć okolicznościowych, obsługa gości w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Biała Podlaska (lubelskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

produkcja mebli. Jednozmianowa, pełen etat, w godz. od 8-16.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Sierakowice (pomorskie)

RZEMIEŚLNIK - od 2 300 PLN

WYPALANIE METALOWEGO POSZYCIA WAGONÓW TOWAROWYCHWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA PALNIKA GAZOWEGO, PRACA W ZESPOLE, UMIEJĘTNOŚCI ORGZANIZACYJNE, UPRAWIENIA PRZEPALACZA GAZOWEGO, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE WSKAZANE
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

1841U KELNER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Radom (mazowieckie)

KONSERWATOR/GONIEC - od 1 850 PLN

Drobne prace konserwacyjno-instalacyjne w budynkach użytkowanych przez Centrum (np. wymiana żarówek, świetlówek, naprawa kontaktów, wymiana uczszcelek, baterii umywalkowych, zaworów w instalacji wod-kan, naprawa spłuczek toaletowych, drobne naprawy mebli biurowych i drzwi itp.) dostarczanie korespondnecji na terenie miasta, wykonywania prostych prac biurowyxch związanych z przygotowaniem korespondencji. Wymagana również znajomość topografii miasta i uprawnienia do eksploatacji urządzeń sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

uslugi fryzjerskie damsko -męskie , strzyżenie, koloryzacja , upięcia , fryzury okolicznościowe
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Tuszyn (łódzkie)

GUWERNANTKA DZIECI CUDZOZIEMCA - od 5 000 PLN

Nauczanie i utrzymanie poprawnej mowy w jezyku polskim poprzez ruchowe i plastyczne zajęcia dzieci w wieku 2 i 4 lat.Miejsce wykonywania pracy: Łódź oraz Belgia- Maldegem
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI OPAKOWAŃ - od 1 850 PLN

Praca na produkcji opakowań
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Nowy Targ (małopolskie)

MURARZ - od 2 300 PLN

Prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT BIUROWY - od 1 500 PLN

przyjmowanie korespondencji, umawianie spotkań z osobami wietnamskojęzycznymi, wykonywanie telefonów do Wietnamu
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Jabłonowo (mazowieckie)

WOŹNY - od 1 850 PLN

naprawy bieżące, dbanie o ład i porządek na terenie szkoły
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Zawady (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 000 PLN

wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, murowe, tynkowe, malowanie, układanie glazury, przygotowywanie zaprawy, praca na pół etatu od poniedziałku do piątku w godz. 7-11 lub 12-16
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Pruszków (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

poznanie organizacji pracy, zapoznanie sie z przepisami dotyczacymi prowadzenie akt osobowych, zapoznanie sie z prowadzeniem kart słuzbowych
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUN KLIENTA ZAGRANICZNEGO - od 1 500 PLN

opieka nad zagranicznymi klientami, analiza rynku zbytu w regionie Afryki północnej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Piaseczno (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Program stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Zduńska Wola (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc nauczyciela w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, pomoc i opieka nad dziećmi z autobusu i zaprowadzanie dzieci na autobus, opieka nad dziećmi w czasie przerw lekcyjnych, pomoc w organizacji imprez szkolnych.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Oława (dolnośląskie)

PROGRAMISTA - od 1 900 PLN

wgs tanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Zielonka (mazowieckie)

739U - CUKIERNIK - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. REZERWACJI BILETÓW - od 2 500 PLN

rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych w kraju i zagranicą, rezerwacja samochodów, korzystanie z zsystemów rezerwacyjnych, sprawdzanie biletów podróży
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA/ SPRZĄTACZ - do 1 950 PLN

Sprzątanie wewnątrz budynków (szpital - sale, korytarze, łazienki, dezynfekcja).Teren zewnetrzny, pomoc w magazynie, prace porządkowo-gospodarcze.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Gdańsk (pomorskie)

KELNER - od 13,6 PLN

Obsługa gości, organizowanie i planowanie stanowiska pracy,umiejetnośc pracy w zespole oraz obsługi gości. Wykształcenie średnie, doświadczenie na podanym stanowisku pracy min. 1 rok, Znajomośc jęz. angielskiego/rosyjskiego.Wynagrodzenie 13,60 zł brutto/godz
Hotel Mikołajki sp. z o.o. - 2016-03-10 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ I REKLAMACJI - 997,4 PLN

obsługa programów zamówieniowych, weryfikacja zgodności zamówień, prowadzenie rejestru zamówień i reklamacji
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Stare Babice (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

elektromechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Suków (świętokrzyskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 13 PLN

Przyjmowanie towarów na magazyn, odpowiedzialność za prawidłowy podział towaru oraz jego kompletacji oraz zapakowanie na środki transportu
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Dobra (łódzkie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

porządkowanie dokumentów, obsługa klientów, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Obsługa zespołu plecionkowych służących do produkcji sznurka na
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Łódź (łódzkie)