Praca KELNER Stalowa Wola MARIUSZ BANACZYK "BURGER BAR"; KARCZMA BIESIADA

Ofiar Katynia 2, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów.Godziny pracy: 12.00-24.00 przez 2 dni i 2 dni wolnego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie min. zawodowe kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie.

Nazwa pracodawcy: MARIUSZ BANACZYK "BURGER BAR"; KARCZMA BIESIADA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z pracodawcą w siedzibie firmy w godz. 11.00-14.00.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Nazwisko osoby zgłaszającej: Anna Skalny

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:

Ulica pracodawcy: Ofiar Katynia

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*