Praca KELNER Sosnowiec "KREDENS" Sp. z o.o.

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów na sali sprzedażowej, dbanie o czystość i porządek na sali

Data publikacji: 2016-07-13

Lokalizacja: Sosnowiec (śląskie)

Pracodawca: "KREDENS" Sp. z o.o.

Baczyńskiego 25 C, 41-203 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów na sali sprzedażowej, dbanie o czystość i porządek na sali

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sosnowiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sosnowiec

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sosnowiec

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętności związane z zawodem, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: "KREDENS" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny lub Cv na e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Sosnowiec

Gmina pracodawcy: Sosnowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sosnowiec

Ulica pracodawcy: Baczyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 25 C

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*