Praca KELNER Ślesin Appetit-Catering Obsługa Imprez Okolicznościowych Adrian Bobrowski

Miejsce pracy:
62-561 Ślesin, powiat: koniński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa przyjęć okolicznościowych, pomoc kuchenna

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ślesin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koniński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ślesin

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kelner*

Nazwa pracodawcy:
Appetit-Catering Obsługa Imprez Okolicznościowych Adrian Bobrowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: koniński

Gmina pracodawcy: Ślesin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ślesin

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*