Praca KELNER Ruda Śląska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
zadania:nauka ustalania w czasie kolejności wykonywania powierzonych zadasń zgodnie z sytuacją w zakładzienauka sporządzania i serwowania napojów alkoholowych i bezalkoholowych z zastosowanie różnych technik narzędzi, wg recepturnauka posługiwania się sprzętemniezbędnym do przygoptowania i ekspedycji potraw i napojów nauka obsługi gościa - pomoc w wyborze potraw, napojówpomoc w inkasowaniu należności, rozliczania utargu, prowadzebnia dokumentacjinauka obsługi kasy fisklanejwykonywanie innych czynności zleconych i po nadzorem opiekuna stażupomoc w przyjmowaniu ilościowym towarÓw handlowych, surowców do baru oraz ich przechowaywanie w odpowiednich warunkachwstępne zapoznanie z systeme HACCP w gastronomiinauka obsługi gościa w wyborze dań, potraw, napojówOferta stażowa realizowana dla osób bezrobotnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
praca na II zmiany9.00-17.0012.00-20.00pora nocna 22.00-6.00gwarancja zatrudnieniamiejscew ykonywania stażu:Pierogaarnia na Gliwickiej w Katowicach ul. Gliwicka 9 lubPierogarnia pod Beczką w Chorzowie ul. Rynek 7

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Ballestremów 16, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Ulica pracodawcy: Ballestremów

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy:
Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy