Praca KELNER Ruda Śląska "Związek S-G" sp. z o.o.

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 10 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta,

Data publikacji: 2016-03-17

Lokalizacja: Ruda Śląska (śląskie)

Pracodawca: "Związek S-G" sp. z o.o.

Raciborska 14, 41-701 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie jako kelnerka, książeczka sanepidowska niekoniecznie aktualna. Oferta pracy nie spełnia definicji pracy odpowiedniej.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 3

Nazwa pracodawcy: "Związek S-G" sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Ulica pracodawcy: Raciborska

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: Przygotowywanie i dostarczanie żywności

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.03.2016