Praca KELNER Polanica-Zdrój DOM.DEVELOPER RESORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Górska 2, 57-320 Polanica-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości w restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polanica-Zdrój

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
DOM.DEVELOPER RESORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Domrota 33/2, 50-306 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Domrota

Numer budynku pracodawcy: 33

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa urządzeń będących na wyposażeniu sklepu,utrzymanie porządku w miejscu pracy, ekspozycja towaru
Bellis S.C. B. Śliżewska - Z. Kowalczyk - 2016-07-18 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - od 1 100 PLN

Obsługa konsumenta w zakładach gastronomicznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Rydułtowy (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa klientów lokalu, zaprezentowanie menu, nadzór nad podawanymi towarami, obsługa kasy fislanej i terminala płatności.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zgórsko (podkarpackie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Sierpc (mazowieckie)

obsługa klientów oraz baru
"Lucy" Agnieszka Wierzbicka - 2016-02-01 - Rzgów (łódzkie)

KIEROWNIK ZAKŁADU PRZETWÓRSTWA - od 3 000 PLN

kierowanie pracą zakładu przerobu drewna, organizacja i organizacja pracy ludzi odpowiedzialność za terminową realizację zamówień.Umiejętności: znajomość technologii produkcji drewna, ważne szkolenie BHP dla osób kierujących pracownikami
ENFOREST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-02 - Wojbórz (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

pakowanie produktów, obsługa maszyn
MARIOLA ZELENT P.P.H.U. ''LIMBA'' - 2016-05-11 - Kłodzko (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL NIEDOSTOSOWANYCH SPOŁECZNIE- SOCJOTERAPEUTA - 2 515 - 3 359 PLN

Prowadzenie zajęć socjoterapeutycznych w szkole podstawowej igimnazjum. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - pedagogiczne Doświadczenie: mile widziane, Umiejętności i uprawnienia: Ukończone studia w zakresie socjoterapii oraz przygotowanie pedagogiczneDokumenty wymagane przez pracodawcę w trakcie rekrutacji: CV+list motywacyjny oraz dokumenty potwierdzająceposiadane kwalifikacje
ZESPÓŁ PLACÓWEK SOCJOTERAPEUTYCZNYCH w Kłodzku - 2016-06-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - od 12 PLN

wykształcenie kierunkowedoświadczenie mile widziane
P.W. Restauracja TRZCIELINY s.c Leszek Witoń, Urszula Witoń - 2015-11-18 - Przygodzice (wielkopolskie)

kelner
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Chmielów (podkarpackie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 2 000 PLN

serwis sieci informatycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 12 PLN

przygotowanie obiektu Jamrozowa Polana do Mistrzostw Europy 2017, wtym prace związane z naśnieżaniem obiektu
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY I SPORTU - 2016-11-16 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - od 2 100 PLN

OBSŁUGA KLIENTA NA STACJI PALIW
F.P.H. MICHAŁ GRZYBOWSKI - 2016-09-02 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

rozlizcanie się z pbranych w kuchni potraw, napoi, towarow handlowych, sporzadzenie rachunków
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Zakrzewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11,05 PLN

Montaż wyrobów z tworzyw sztucznych. Umiejętności: zdolności manualne
RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-17 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

zgodnie ze stanowiskiem
BARBECUE Piotr Gancarewicz - 2016-09-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

MENEDŻER LOKALU GASTRONOMICZNEGO - 1 850 - 2 500 PLN

kompleksowe zarządzanie restauracją, zorganizowanie oraz samodzielnośćdziałaniu, sumienność, umiejętność pracy w zespole oraz zarządzaniezespołem, kontrola standardów i jakości świadczonych usług.
BROASTER Polska Sp. z o.o. - 2016-07-07 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kopce (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 950 PLN

obsługa konsumenta
Sanatorium "ENERGETYK" - 2016-01-12 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

obsługa klienta,
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Istebna (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

pakowanie mebli,pakowanie poduszek,załadunek mebli.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Nowy Waliszów (dolnośląskie)

Obsługa klientów.
P.P.U.H.W. "SUPERLAJM" - 2016-08-11 - Kościelec (śląskie)

KONSERWATOR - od 925 PLN

konserwowanie i naprawianie elementów budynków i terenów w otoczeniu budynku- naprawy bieżące
DORAL SPÓŁKA JAWNA PIOTR CHMIELEWSKI, ROBERT KALINOWSKI, JERZY SIERAKOWSKI - 2016-04-08 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - 2 000 - 2 200 PLN

Obsługa gości w ośrodku
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA - 2016-04-29 - Wierzbowo (warmińsko-mazurskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Rakowo (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa kelnerska gości. Praca na umowę o pracę w godz. 7-19 w równoważnym systemie czasu pracy w Ustroniu Morskim.
Przedsiębiorstwo Usług Turystyczno Rehabilitacyjnych WODNIK H. i M. Rudniccy Sp. J. - 2016-11-23 - Ustronie Morskie (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed